Videodaki Apple Watch kordonu nedir?

iOS92.6Beta

Hectopat
Merhaba,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube Shorts’ta böyle bir video gördüm. Kordona aşık oldum. Bu kordonu nereden bulabilirim link de vermemiş adam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube Shorts'ta böyle bir video gördüm. Kordona aşık oldum. Bu kordonu nereden bulabilirim link de vermemiş adam.

Hocam şunlar mı?

Bu da diğeri.

Google'a Apple Watch deri kordon veya deri loop kayış yazın size de çıkar.

Baklalı olarak geçiyor bu kordonlar. Arayıp bulman lazım.
Ben 4-5 ay önce bunu almıştım watch 7 için. Aşırı güzel ve kullanışlı. Videodaki çelik bu değil ama bu da gerçekten aşırı beğendiğim bir ürün oldu. Hatta spor ve başka kordonlardan ziyade kışın bunu kullanıyorum çoğu zaman. Şimdilik bir sıkıntısı yok ama muhtemelen kış gelince farklı renklerini de alacağım.

Hocam şunlar mı?

Bu da diğeri.

Google'a Apple Watch deri kordon veya deri loop kayış yazın size de çıkar.
Hocam metal olanı sormuştum aslında ama deri olanlar da güzelmiş :) siyah şık duruyor. Bi de benim saat silver versiyon. Siyah kayış çok yakışıyor. Deri düşünebilirim. Ama asıl olarak videodaki mıknatıslı metal olanı sormuştum. Dün saatlerce baktım bulamadım…

Baklalı olarak geçiyor bu kordonlar. Arayıp bulman lazım.
Ben 4-5 ay önce bunu almıştım watch 7 için. Aşırı güzel ve kullanışlı. Videodaki çelik bu değil ama bu da gerçekten aşırı beğendiğim bir ürün oldu. Hatta spor ve başka kordonlardan ziyade kışın bunu kullanıyorum çoğu zaman. Şimdilik bir sıkıntısı yok ama muhtemelen kış gelince farklı renklerini de alacağım.
Hocam bu aralar güzel bir kayış arayışındayım bende Nike beyaz versiyon var Apple Watch. Bir koyu renk kayışım olsun istiyorum. Öneri için teşekkürler bakacağım. Ucuzmuş da attığının fiyatları. Ama asıl olarak videodaki metal kayışı öğrenmek istemiştim. Çok şık geldi gözüme.

Geri
Yukarı