Videodaki beyaz ışık yansıtan makinenin adı nedir?

hasras00

Centipat
Selamlar, bir video klip projemiz var fakat bize otomatik olarak hızlı bir şekilde ışık vuran bir cihaz lazım. Örnek video bıraktım aşağıya. Bu cihazın ismini veya cismini bilemediğim için bulamıyorum. Bilenler söyleyebilir ise çok mutlu olurum, çok acil bir şekilde almayı düşünüyorum. İyi forumlar.

Örnek video: WhatsApp Video 2020-11-28 at 10.20.04 PM
YouTube'da tam hali:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(2:05'de örneği var, sarabilirsiniz)

Selamlar, bir video klip projemiz var fakat bize otomatik olarak hızlı bir şekilde ışık vuran bir cihaz lazım. Örnek video bıraktım aşağıya. Bu cihazın ismini veya cismini bilemediğim için bulamıyorum. Bilenler söyleyebilir ise çok mutlu olurum, çok acil bir şekilde almayı düşünüyorum. İyi forumlar.

Örnek video: WhatsApp Video 2020-11-28 at 10.20.04 PM
YouTube'da tam hali:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(2:05'de örneği var, sarabilirsiniz)
Güzel cihazlar elimde bir adet var, üzerinde yazanları yazayım.
Kengo lightning markası sanırım
Model: drb yazıyor
Flash rate gibi detaylarda var ama bu ayarı için

Işık beyaz olarak yanıp sönebiliyor mu otomatik bir biçimde? Nereden temin edebilirim?

Evet, videodaki gibi yanıp sönüyor. Arkasında hız ayarı var. Flaşör olarak geçiyor halk dilinde sanırım, nereden temin edebiliriz bilgim yok. Yıllar önce gece kulübünden çökmüştük, üzerinde yazan bilgileri Google'da aramanız için yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer satıyorsanız anlaşalım hocam :)

Maalesef, hocam satsam ne kadar edeceğini bile bilmiyorum. Arada kullanıyorum, özel günlerde vs. alkol alınca ortamı değiştiriyor :) Kullanmıyor olsaydım ücretsiz bile gönderebilirdim, eğer YouTube içeriği vs. için istiyorsanız ve Ankara'da iseniz. Birkaç günlüğüne kullanmanız için verebilirim.

Strobe Light deniyor. Zaten @ihsan007 de yanlış söylememiş flash ışığı da diyebilirsin anlamı bu. Ses ışık firmalarından veya bu tarz klip prodüksyonu yapanlardan kiralayabilirsin.

Sana tavsiyem eğer klip çekiceksen mutlaka audience blinder dediğimiz ışıktan bulmaya çalış.
Ters ışıkta falan kullanırsan çok havalı duruyor. Zaten birçok klipte de konserde de görmüşündür haaa bu oymuş diyeceksin görünce:)

Maalesef, hocam satsam ne kadar edeceğini bile bilmiyorum arada kullanıyorum özel günlerde vs alkol alınca ortamı değiştiriyor :) kullanmıyor olsaydım ücretsiz bile gönderebilirdim eğer YouTube içeriği vs için istiyorsanız ve ankaradaysanız birkaç günlüğüne kullanmanız için verebilirim.
Haha çok sağ olun. Karabük'deyim. Kalsın o halde :)
Strobe Light deniyor. Zaten @ihsan007 de yanlış söylememiş flash ışığı da diyebilirsin anlamı bu. Ses ışık firmalarından veya bu tarz klip prodüksyonu yapanlardan kiralayabilirsin.

Sana tavsiyem eğer klip çekiceksen mutlaka audience blinder dediğimiz ışıktan bulmaya çalış.
Ters ışıkta falan kullanırsan çok havalı duruyor. Zaten birçok klipte de konserde de görmüşündür haaa bu oymuş diyeceksin görünce:)
Strobe Light'ı temin edebileceğim bir link var mıdır acaba Türkiye içinde?

Yeni konular

Geri
Yukarı