Videodaki klavyeyi nereden bulabilirim?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Sesi cidden çok hoşuma gitti 2:40 dakikada yazı yazıyor klavye sesini orada duyabilirsiniz. Hangi klavye bu, nereden bulabilirim böyle ses çıkaran klavyeyi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyelerin çıkardıkları sesler birbirine çok benzer, sadece sesine bakarak klavye modelini tespit etmek mümkün değil. Fakat yine de çok benzer sesler çıkaran klavyeler bulmak mümkün.
Düzenleme: 20 yıllık(!) Frisby klavye değil mi bu ya? Şu beyaz olanlardan, usb girişi olmayanlardan.

Klavyelerin çıkardıkları sesler birbirine çok benzer, sadece sesine bakarak klavye modelini tespit etmek mümkün değil. Fakat yine de çok benzer sesler çıkaran klavyeler bulmak mümkün.
Düzenleme: 20 yıllık(!) Frisby klavye değil mi bu ya? Şu beyaz olanlardan, usb girişi olmayanlardan.
Tam model değil ki bu sesi çıkaran klavye varmıdır ki böyle bir ses çıkaran klavyeyi bulursam zaten marka ve model araştırması yapar sağlam olanını alırım switch ney ve mebran tuşu ney bunu öğrenmek istiyorum.

Hocam Corsair K55'in sesi benzer mi, yoksa ben mi öyle düşünüyorum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ancak benım klavyeme de ses cok benziyor, belki mekanik klavyedir. Not: Klavyem Trust Cada 890.

Hocam Corsair K55'in sesi benzer mi, yoksa ben mi öyle düşünüyorum?
Ancak benım klavyeme de ses cok benziyor, belki mekanik klavyedir. Not: Klavyem Trust Cada 890.
Evet ses benziyor ama aynısından istiyorum birisi diyor eski klavyelerden kullanıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı