Videodaki spikerin dedikleri neler ?

Adult Çitler

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar bu videoda spiker bayağı coşuyor. Acaba dediklerini İngilizce olarak yazabilir misiniz ? Aşırı aksanlı ve coşkulu söylediğinden anlayamadım ama çok hoş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi tam anlamadım aksandan dolayı ama
Oyun bitimine 6 salise kala 3'lük atıp oyunu kazandırıyor. Maç içinde 12 kere üçlük attı, NBA rekoru kırdı falan diyor.
Galiba bir yerde de atmaya devam ediyor gibi şeyler söylüyor ama anlayamadım tam.
Tabi bağırarak dediği için daha farklı şeyler demiş gibi oluyor ama kısaca bunları diyor.

They do have a timeout decide not to use a curry way downtown. With six tips of a second remaining. The brilliant children of stephen curry continues. Any ties the NBA record with his and he ties the NBA record with his twelve three pointer of the Game.
Eksik ve yanlış mutlaka vardır ama benden bu kadar. Anlaşılması zor cidden.

Vallahi tam anlamadım aksandan dolayı ama
Oyun bitimine 6 salise kala 3'lük atıp oyunu kazandırıyor. Maç içinde 12 kere üçlük attı, NBA rekoru kırdı falan diyor.
Galiba bir yerde de atmaya devam ediyor gibi şeyler söylüyor ama anlayamadım tam.
Tabi bağırarak dediği için daha farklı şeyler demiş gibi oluyor ama kısaca bunları diyor.
Hocam Türkçesini az da olsa anlıyorum. Dediklerinin yazım halini merak ettim. Teşekkür ederim yine de.
They do have a timeout decide not to use a curry way downtown. With six tips of a second remaining. The brilliant children of stephen curry continues. Any ties the NBA record with his and he ties the NBA record with his twelve three pointer of the Game.
Eksik ve yanlış mutlaka vardır ama benden bu kadar. Anlaşılması zor cidden.
İstediğim kısımları yazmışsınız çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı