Videolar inanılmaz yavaş iniyor

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar şu tatile girdiğimizden beri inanılmaz yavaş resmen 360p'de video izleyemiyorum artık. Youtube ve dizi sitelerinde felan hep aynı. 1080p'de donmadan oynuyodum ben. Şimdi niye böyle oldu anlamadım. İndirme hızlarım normal. 3mbps kullanıyorum ve 350'de tam gaz indirme yapabiliyorum Torrent'te. Normal chrome ile dosya indirirkende yavaş iniyor. Bir çözümü vs. var mıdır? Chrome kullanıyorum ve uzantı olarakta sadece AdBlock var...

Abi ama mesela ben Şeague of Legends oynuyorum (avrupa serverında) pingim hep normal 60-70. Sadece videolarda sorun var. Onun dışında her şey olması gerektiği hızda. Arayalım madem...

Benim hızını 3 MBPS hızına düşürdüler ve ben yine devam ettim indirmeye. Şuan SpeedTest ile ölçüm yaptığımda 1,80 MBPS çıkıyor. Ama HD videoları azcık beklersem kesintisiz, donmadan izliyorum.

Aradın mı bari ? Ne diyorlar ?

Arkadaşlar bu sorun yine patlak verdi ve eminim ki bir tek bende değil... Neden bu böyle yahu anlamıyorum. Tam gaz indiriyorum, ping seviyesi olması gerektiği gibi ama youtube videoları inmiyor 360 p'de bile izleyemiyorum... Yok mudur bunun bir çözümü youtube bütün interneti sömürsnü izin veriyorum... Bu ne yahu insan kendini kötü hissediyor. 240p bile izlenmiyor yahu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı