Videolara kafa eklemek

BlurTM

Hectopat
Makaleler
5
Arkadalar bir süredir bu videolara kafa ekleme programı arıyorum. Ama çoğu zaman nasıl yapıldığını anlatan kişi yabancı olunca bir şey anlamıyorum. Eğer bildiğiniz bir video programı varsa söylerseniz sevinirim.

Bu Video gibi kafa eklemeler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun için videonun her karesine montaj yapmanız gerekiyor diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda Barış Özkök'ün bahsettiği programlarla bunu yapmak mümkün diye biliyorum.

Bu attığın videoyu 5 dakika önce izledim. Ama burada fotoğraf kısmını anlatıyor videolarda edit anlatmıyor. :(
Fotoğraf değil video düzenlemeyi anlatıyor. Başlığa bile bakarak anlarsın bunu. Video düzenleme programlarını anlatıyor. Senin için baştan izledim videoyu 6:30'da videoda montaj işlemine kısaca değiniyor ve After Effect programından bahsediyor.

Fotoğraf değil video düzenlemeyi anlatıyor. Başlığa bile bakarak anlarsın bunu. Video düzenleme programlarını anlatıyor. Senin için baştan izledim videoyu 6:30'da videoda montaj işlemine kısaca değiniyor ve After Effect programından bahsediyor.
O zaman tekrar izlemekte fayda var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı