Videolara nasıl zamanlayıcı eklenir?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba, yardıma ihtiyacım var. Basit olur diye Movavi video editör ile speedrun yaptığım bir videoya zamanlayıcı ekledim ama zamanı durduramıyordum. Örneğin saniye tam 12 olduğunda speedrun bitiyor ama zamanlayıcı devam ediyor, eğer zamanlayıcıyı tam speedrun bitimine kadar getirirsem zaman biter bitmez ekrandan sayaç gidiyor. Speedrun videolarındaki gibi süre bitince ekranda süre kalmasını istiyorum, bunu beceremedim. 10 saniyelik bir video, aranızda montaj yapmayı bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yardıma ihtiyacım var. Basit olur diye Movavi video editör ile speedrun yaptığım bir videoya zamanlayıcı ekledim ama zamanı durduramıyordum. Örneğin saniye tam 12 olduğunda speedrun bitiyor ama zamanlayıcı devam ediyor, eğer zamanlayıcıyı tam speedrun bitimine kadar getirirsem zaman biter bitmez ekrandan sayaç gidiyor. Speedrun videolarındaki gibi süre bitince ekranda süre kalmasını istiyorum, bunu beceremedim. 10 saniyelik bir video, aranızda montaj yapmayı bilen varsa yardım ederse sevinirim.
Hayır hayır youtube kaç saniyelik istiyorsan yaz 10 seconds timer mesela sonra genel ağ adresindeki youtube yazısının hemen soluna ss yaz çıkan yerden indir ve videona ekle

Videonun hepsini izlemedim ama işinizi görebilir.
Videonun hepsini izlemedim ama işinizi görebilir.
Pardon sabah sabah kafam yerinde değildi. Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı