Videolarda donma sorunu

Emir Öztürk

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlarl eskiden youtubeda 3 mbit iken 720p videoyu donmadan izliyordum. Fakat artık 360p bile zor izliyorum. Hız testi yapınca sonuçlar eskisiyle aynı çıkıyor. Bu neden olabilir ?

4248412808.png

Aynı hızda(Uydunet) ben de aynı problemi yaşıyorum.
Bunu sadece YouTube'da yapıyor, download da veya diğer sitelerde normal. TTNet ve SuperOnline'da da aynı sorunu yaşayan varsa sorun YouTube'dadır. :ROFL:

Bizim buralarda var. Geçen gün gelip bakım yapmışlar. Arada tv/internet kesiliyordu ama o düzeldi bu başladı. :D
Bakalım başka sorun yaşayan çıkacak mı.

Yalnız şuanda farklı bir video açtım onu 720p izliyorum fakat 360p donan video halen daha donmaya devam ediyor. Yoğunluktan olabilir.

Akşam vakitlerinde oluyor geceye doğru düzeliyor bu sorun. Şu anda yok mesela(02:00). Uydunet'te genel bir sıkıntı var. Google ve Google Server'ı kullanan siteler giriş çok yavaş. Diğer forumlarda da bu hafta içerisinde onlarca başlık açılmış. Düzeleceğini umuyoruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı