Videolarım nedense izlenmiyor

@BoraRz Öncelikle ya PUBG videolarını bırakacaksın ya da 'komik montaj' adı altında komik olmayan video atmaktan vazgeçeceksin. 'Komik Montaj' yerine farklı bir şey yazabilirdin ve forumda bazı tepkileri almayabilirdin.

Kitle yaşını nasıl büyüteceğini ben de bilmiyorum. 14+ yaş olsaydı ne izlerdin? Buna göre yapabilirsin videolarını.
Ben böyle denizde 24 saat geçirme falan videolarını izliyorum Orkun Işıtmak üretmişti içeriği hoşuma gitti o tarz videolar ama şuan evden çıkamıyorum 4k kamera var ama dışarı çıkamadığım için çekemem evde ne yapmalıyım ki?

Peki ne yapmam gerekiyor napmalıyım yani kimse hala buna yanıt vermiş değil

Abi o -"Sen buraya çıh tağammı o kadağr" arkadaşın sesi benim mikrofonda ne var anlamıyorum benim ki o kadar kötü değil ya? Bu dönemde her şey yapıldı yani ne çekmeliyim her şeyi yaptılar bize bir şey kalmadı ki?
İşte o arkadaşlara video yayınlamaz isen kaliten artar diyorum ben de sana.
Kimse bir veletin "Sen buraya çıh tağammı o kadağr" dediği bir videoyu izlemez kanımca, ya da bi' izler 2 izler bırakır.
Mikrofonunu bir şekilde düzelteceğini umuyorum o kısmı geçiyorum.
Başka oyunlar çekmeni öneririm misal Battlefield 1-4-5 bu oyunların videolarını çekebilirsin, ama multiplayer olanlarını kimse artık SinglePlayer oynamıyor/izlemiyor.
Ya da diyeceğim de aklımda fikir yok olduğu zaman bir mesaj daha yazarım buraya.

İşte o arkadaşlara video yayınlamaz isen kaliten artar diyorum ben de sana.
Kimse bir veletin "Sen buraya çıh tağammı o kadağr" dediği bir videoyu izlemez kanımca, ya da bi' izler 2 izler bırakır.
Mikrofonunu bir şekilde düzelteceğini umuyorum o kısmı geçiyorum.
Başka oyunlar çekmeni öneririm misal Battlefield 1-4-5 bu oyunların videolarını çekebilirsin, ama multiplayer olanlarını kimse artık SinglePlayer oynamıyor/izlemiyor.
Ya da diyeceğim de aklımda fikir yok olduğu zaman bir mesaj daha yazarım buraya.
Fikir olduğu zaman lütfen belirtir misin benimde aklımda fikir yok.

Bora kardeşim ilk önerim şu, oyun kültürünü arttırmalısın ve şu saçma sapan PUBG gibi oyunlar yerine daha güzel bir oyun seçmelisin. Onu seçip, az denenmişini veya başka şeylerde üretmeyi deneyebilirsin.

Her şeyi ilk sen yapmak zorunda değilsin. İzlediğin bir kanal varsa ve içerikleri gerçekten hoşuna gidiyorsa kendine uyarlayıp yapabilirsin.

Ama illa çok izleneceğim deyip 'ekmek arası doritos cezalı roket lig challenge' videosu çekme de.

Değerli eleştirmenler çok yoğun tavsiye üzerine başlığı değiştirdim teşekkürler önerileri hala bekliyorum.
Bora kardeşim ilk önerim şu, oyun kültürünü arttırmalısın ve şu saçma sapan PUBG gibi oyunlar yerine daha güzel bir oyun seçmelisin. Onu seçip, az denenmişini veya başka şeylerde üretmeyi deneyebilirsin.
Abi anlıyorum FARKLILIK FARKLILIK diyosunuz da ne mesela sen ne izlerdin benden?
Her şeyi ilk sen yapmak zorunda değilsin. İzlediğin bir kanal varsa ve içerikleri gerçekten hoşuna gidiyorsa kendine uyarlayıp yapabilirsin.

Ama illa çok izleneceğim deyip 'ekmek arası doritos cezalı roket lig challenge' videosu çekme de.

😂 😂 abi ne bilim cs:go'da her 2 ölümde 1 acı biber falan mı çeksem napsam artık fikir yok!!

Değerli eleştirmenler çok yoğun tavsiye üzerine başlığı değiştirdim teşekkürler önerileri hala bekliyorum.

Abi anlıyorum FARKLILIK FARKLILIK diyosunuz da ne mesela sen ne izlerdin benden?
Çok bilinen oyunlar dışındaki tüm oyunları severim. Özellikle retro içerikleri ilgimi çeker.

Çok bilinen oyunlar dışındaki tüm oyunları severim. Özellikle retro içerikleri ilgimi çeker.
Böyle bir şey denemiştim hiç güzel olmadı bana daha güzel fikirler gerek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

paran yoksa yapamazsın söyliyim pubg lite ı kim izlerki pubg dururken? setup un kötü galiba pubg lite ı bile en düşük ayarlada oynuyosun ilk önce yeni pc almaya bak bence sen :D

Yeni konular

Geri
Yukarı