Videosu Çekilebilecek Korku Oyunu Önerisi

Shao Kahn

Hectopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Dövüşçü :D
Arkadaşlar ben neredeyse her yerinde jump scare çıkan bir korku oyunu arıyorum. Çünkü başka korku oyunları videoları hem sıkıcı oluyor hem de hiç korkutmuyor. Dediğim gibi bana her yerinde jump scare olan bir korku oyunu önerirseniz çok sevinirim. İyi sosyaller :)

Korku oyunu çekerek büyümeyi düşünüyorsan hiç düşünme. Zaten korku oyunu çeken belli kanallar vardı ve onlar da bıraktı. Kısacası full korku oyunu çekerek kanalını büyütemezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korku oyunu çekerek büyümeyi düşünüyorsan hiç düşünme. Zaten korku oyunu çeken belli kanallar vardı ve onlar da bıraktı. Kısacası full korku oyunu çekerek kanalını büyütemezsin.
Full korku oyunu çekmek gibi bir amacım yok ki zaten bütün videolarım da bunu belirttim. Sadece çektiğim korku oyunu videoları çok sıkıcı oluyor, o yüzden böyle bol gerilimli bir şeyler arıyorum.

Şu zamanlarda bol jumpscare'li oyunlar çıkmıyor. Fakat PewdiePie ve Jelly'nin kanalına bakmanı öneririm. Güzel korku oyunları çekiyorlar.

Şu zamanlarda bol jumpscare'li oyunlar çıkmıyor. Fakat PewdiePie ve Jelly'nin kanalına bakmanı öneririm. Güzel korku oyunları çekiyorlar.
PewDiePie, Jepsepticeye, Markiplier örnek aldığım youtuberlardan değil. Beni alakadar da etmez. Ben sadece videolara aksiyon katsın diye böyle bir istekte bulundum. Amnesia gibi durgun bir oyunun videosunu çekince haliyle video da sıkıcı oluyor. Bir önceki mesajınızda dediğiniz şey bence yanlış. Sadece korku oyunları çekerek büyümek oldukça kolay. Siz 2 günde bir veya haftada bir bile korku oyunu videosu koysanız, bir de güzel bir facecam ile videosunu çekerseniz, üstüne bir de video da güzel mizahi espriler ve çok korkmanız insanları güldürecek ve zaten haliyle abonede kendiliğinden gelecektir. Korku oyunu kanalı açan arkadaşlar aslında büyüyeceklerdi, fakat kendi ağzınızla söylemişsiniz, "bırakmışlar". Youtube büyük bir sorumluluk gerektiren bir iş. Muhtemelen korku oyunlarında da durgun, sıkıcı vs. konuşuyorlardı. Sonra sıkılıp bıraktılar. Korku temalı bir kanalın tutmayacağını iddia ediyorsanız (bilmiyorsanız eğer) Ruhi Çenet'in kanalına ve özellikle de abone sayısına bakmanızı tavsiye ederim.

Lucy1 hakli. Korku oyunu kanallari tutmaz. Ruhi Cenet korku kanali. Korku oyun kanali degil. Buna gore degerlendir.
Sorumlu bir şekilde devam edilip, konuşması düzgün olan bir insan sadece korku oyunu çekipte YouTube'a video atarsa tutar. Fakat bunu düzenli ve sorumlulukla yapar bir Türk korku oyunu kanalı yok. Zaten ben de sadece korku videosu çekmeyeceğim. Ama emin olun insanlar daha çok korku oyunu videolarını seviyor videoyu çeken şahsın tepkilerinden dolayı.

Kardeşim alınma ama 17 saat önce attığın videoyu izledim ve gelişmen çok zor. Ben sana dedim ki zaten korku oyunu çeken kanallar belliydi, onlar da bıraktı. Fakat onlar bıraktı diye sen direk korku oyunu sektörüne girersen başarılı olacağın kesin olmaz. Orkun Işıtmak'ı ele ela alalım mesela. O ilk videolarında da kaliteli kamera kullanıyordu, kaliteli oyunlar çekiyordu ve sesi de kaliteli geliyordu. Sende 3'ünü de göremedim açıkçası. Allah yardımcın olsun, tavsiye dinlemezsen boşa uğraşmış olursun.

Kardeşim alınma ama 17 saat önce attığın videoyu izledim ve gelişmen çok zor. Ben sana dedim ki zaten korku oyunu çeken kanallar belliydi, onlar da bıraktı. Fakat onlar bıraktı diye sen direk korku oyunu sektörüne girersen başarılı olacağın kesin olmaz. Orkun Işıtmak'ı ele ela alalım mesela. O ilk videolarında da kaliteli kamera kullanıyordu, kaliteli oyunlar çekiyordu ve sesi de kaliteli geliyordu. Sende 3'ünü de göremedim açıkçası. Allah yardımcın olsun, tavsiye dinlemezsen boşa uğraşmış olursun.
Ses kalitesi konusunda kesinlikle haklısın, zaten ben de kendi sesimi hiç sevmiyorum orası tamam. Kamera konusunda da kesinlikle haklısın, ona da tamam. Kaliteli oyunlar konusunda ise bence haksızsın. Çünkü Orkun Işıtmak'ın ilk korku oyunu videosuna bakar isen ne kamera kullanıyordu ne de mikrofonu kaliteliydi hatta aynı benim gibi o da Amnesia oynuyordu ve videonun %80'inde konuşmuyor. Tamam sesi güzel ama kendisi ilk videolarında acayip sıkıcı konuşuyor. Şimdiki videoları ile ilk videosu arasında dağlar kadar fark var. En başa gideceğim. Aslında benim bir Youtube kanalı açma gibi bir amacım yoktu. Hatta arkadaşlarım bana açmamı söylediklerinde "önüne gelen youtuber oluyor. Ben açmayı düşünmüyorum." diyordum. Fakat abone sayısı yüksek olan kanalları gördüğümde açıkçası kıskanıyordum. Özellikle 18 videosu olan kanalın 5.000 abone sayısını gördüğümde "madem en kötü kanalın 5.000 abonesi var bende yapabilirim" diye düşünüyordum. Vel hasıl-ı kelam daha 1 hafta önce bu kanalı açtım. Aslında ekipmanlarımı yenileyecektim (face cam kulaklık mikrofon ) fakat acele ettim. Elimde ki imkanlarla video çektim. Sonra youtube'a attım. Neyse, ayrıntılara gerek yok. Zaten face cam ile video çektiğimde abonelerim artacaktır. O konuda da keramet mikrofonda ve kamera da olsaydı kamera ve kaliteli mikrofonla video çeken kanalların şimdi çok çok çok yüksek aboneleri olurdu. Dediğiniz gibi olsaydı eğer Murat Abi'nin Outlast videoları o kadar izlenmezdi. Hatta hiç izlenmezdi benim gibi. Neyse ama dediğiniz gibi tavsiye dinlemezsem boşa uğraşmış olurum. İstesem çok ünlü kanallar ile prim yaparak da abone kasabilirdim fakat prim benim en nefret ettiğim şey fakat beni yanlış anladınız galiba. Çünkü benim kanalım korku oyunu kanalı değil, sadece ilk olarak korku temalı videolar/oyunlar yüklemek için Technopat Sosyal'de öneri almak için bu konuyu açtım. Fakat sağ olsunlar kimse hiç bir öneride bulunmadı. Her neyse, tecrübeniz var gibi görünüyor youtuberlık konusunda, eğer tavsiyeleriniz var ise dinlemekten mutluluk duyarım.

Dediklerine hak veriyorum fakat MuratGF ve Orkun'un dikkat çeken bir özelliği vardı ki taa buraya kadar o videolarla gelebildiler. Ben de sana onu demeye çalışıyorum, eğer bir özelliğin yoksa mesela EnesBatur gibi söverek izleyici kazanmazsan veya RulingGame gibi full Minecraft oynayarak velet hayran toplamazsan büyüyemezsin. Ben de gidip 50 FPS ile video çekmeye çalışmıştım, ne kadar aptal olduğumu yeni anlıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı