Vietnam orijinal Vans ayakkabı nedir?

fxtih

Hectopat
Arkadaşlar Vans alacaktım, Dolap'ta geziyordum karşıma Vietnam ürünü Vans diye bir şey çıktı çok ucuz. Barkodlu olduğu vs. yazıyor güvenilir mi sizce?

Markaların ürün kalitesi ülkeden ülkeye değişir, Çinde üretilien orijinal Vans ile Amerika'da üretilen orijinal Vans aynı kaliteye sahip olmaz, bunun sebebi işçi fiyatları, malzeme sorunu vb. Vietnam da üretilen ayakkabılar normaline göre daha kalitesiz olurlar ama en nihayetinde orijinallerdir.

Markaların ürün kalitesi ülkeden ülkeye değişir, Çin'de üretilien orijinal vans ile Amerika'da üretilen orijinal vans aynı kaliteye sahip olmaz, bunun sebebi işçi fiyatları, malzeme sorunu vb. Vietnam da üretilen ayakkabılar normaline göre daha kalitesiz olurlar ama en nihayetinde orijinallerdir.

Anladım hocam replika almayı düşünüyordum fiyatı da 250 TL yani alsam pişman olmam sanırım. Minimum 7-8 ay götürse yeter.

Anladım hocam replika almayı düşünüyordum fiyatı da 250 TL yani alsam pişman olmam sanırım. Minimum 7-8 ay götürse yeter.
Replikalar iyi dayanmıyor genelde 1-2 ayda patlıyorlar, günümüzde 250 TL'ye sağlam Kinetix bile bulmak zorken replika bir vansa göre 250 kabul edilebilir bir fiyat. Umarım bir replikaya göre iyidir. :)

Replikalar iyi dayanmıyor genelde 1-2 ayda patlıyorlar, günümüzde 250 TL'ye sağlam Kinetix bile bulmak zorken replika bir vansa göre 250 kabul edilebilir bir fiyat. Umarım bir replikaya göre iyidir. :)

Yani hocam bu ürünler orijinal mi? Replika mı?

Çünkü ben replika alacaktım dolapta geziyordum öylesine bir anda bu Vietnam ürününü gördüm replikalar daha pahalı neredeyse ondan sordum.

Yani hocam bu ürünler orijinal mi? Replika mı?

Çünkü ben replika alacaktım dolapta geziyordum öylesine bir anda bu Vietnam ürününü gördüm replikalar daha pahalı neredeyse ondan sordum.
250 Liraya orijinal olmaz hocam, büyük ihtimal orijinaline çok benzeyen bir replika satıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı