Viewsonic 24'' Monitörde sinyal yok hatası

omer2003

Decapat
Bugün elime monitör ulaştı ve henüz istediğim kasa gelmediği için onu kasa yerine bir laptopta denedim. Laptopa bağlayıp elektriği de verince 'Sinyal yok' diye bir yazı aldım. Bu laptopa bağladığım için mi oldu yoksa monitörde bir sıkıntı mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Notebook ekranından çözünürlüğü 1024x768 yapın. Sonra klavyeden "Windows+P" tuşlarına basın. Ekranın sağında "yinele" düğmesi çıkacaktır. Onu seçin.

Notebook ekranından çözünürlüğü 1024x768 yapın. Sonra klavyeden "Windows+P" tuşlarına basın. Ekranın sağında "yinele" düğmesi çıkacaktır. Onu seçin.
çözünürlük öyle olmadığı için mi olmuyor?Bende aynı işlemleri uyugladım çünkü
hangi kabloyla bağladın dönüştürücü kullanıyor musun ?
iki tarafı da hdmi yani bilgisayara da hdmi kablo laptopa da

çözünürlük öyle olmadığı için mi olmuyor?Bende aynı işlemleri uyugladım çünkü
Uygun çözünürlüğü bulana kadar standart bir görüntü gelsin diye dedim. HDMI girişinden bağlayacaksanız ekran kartı sürücünüzün güncel olmasını tavsiye ederim. Kart yüklü olduğu sürece HDMI kablosunu taktığınızda notebook'un ekranı kararıp tekrar gelmeli. Yoksa kabloyu algılamıyor demektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı