ViewSonic 24" VX2458-P monitör batarya göstergesi nedir?

Alexstrasza

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Bugün ViewSonic marka monitör aldım, ayarlarına girdiğimde batarya göstergesi var bu ne anlama geliyor? Ve ilk açtığım andan kapattığım ana dek hep %83 gösterdi. Tam modeli ViewSonic 24" VX2458-P-mhd 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD.
Görseli de ektedir.

Dosya Ekleri

• IMG-20211202-WA0016.jpeg
    IMG-20211202-WA0016.jpeg
    232,8 KB · Görüntüleme: 165
Arkadaşlar merhabalar. Bugün ViewSonic marka monitör aldım, ayarlarına girdiğimde batarya göstergesi var bu ne anlama geliyor? Ve ilk açtığım andan kapattığım ana dek hep %83 gösterdi. Tam modeli ViewSonic 24" VX2458-P-mhd 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD.
Görseli de ektedir.

Herhangi bir modu açınca orada değer düşüyor ama aklınıza bir şey takılmasın bitme durumu gibi bir şey yok. Sizin için önerim, eğer varsa duşük giriş geçikmesi özelliği açınız. Her monitörde olmaz bu özellik, bir bakın. Yanıt verme süresini Ultra hızlı yapınınız, 1 ms modunu açınız. FreeSync açmanızı asla önermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
VX2458-C modeline sahibim VX2458-P ile aralarındaki tek fark curved olması o yüzden açıklayayım;
Güç göstergesinin işlevi bazı OSD ayarları değişikliklerinden etkilenen güç tüketimi oranıyla ilgili bir göstergedir, örn. ECO modu ve Parlaklık.

ECO modu ve güç tüketim oranı hakkında bir matris tablosu bırakayım.

ECO moduGüç tüketimi oranı
Standart%100
Optimize et%85
Korumak%75

Hocam bu arada renk modunu sRGB kullanmanı tavsiye ederim, monitörün varsayılan profilinde dehşet ghosting vardı böyle kullanıyorum gayet memnunum şu an.
Şu siteden baktım sRGB ve Native'de aynı sonucu veriyor yoksa ben mi fark edemedim.

Geri
Yukarı