ViewSonic 27 VX2768-PC-mhd alınır mı?

fego12

Decapat
Daha fazla  
Monitör
Viewsonic 27 VX2768-PC-MHD
Değerli arkadaşlar bir hususta kararsız kaldım ve bilgilerinize ihtiyacım var. Sizce alta yer alan ekran alınır mı? Fiyat olarak 3600-3800 civarında ve benim istediğim 27 ekran ve kavisli olması özelliklerini taşıyor. Genel olarak FPS oyunlarında kullanacağım geri kalan vakitlerde yazılım yer yer ise film izlemek için. Yorumlarınız benim için önemli teşekkür ederim.
  • ViewSonic 27 VX2768-PC-mhd

Şahsi fikrimi söylüyorum ; VA panel tercih etmem. IPS kullanıcısı olarak artık başka panel türüne elveda diyeli çok oldu :) Çok da memnunum. Kalite istiyorsan IPS panel tercih etmelisin bence e-sporcu değilsen.

Değerli arkadaşlar bir hususta kararsız kaldım ve bilgilerinize ihtiyacım var. Sizce alta yer alan ekran alınır mı? Fiyat olarak 3600-3800 civarında ve benim istediğim 27 ekran ve kavisli olması özelliklerini taşıyor. Genel olarak FPS oyunlarında kullanacağım geri kalan vakitlerde yazılım yer yer ise film izlemek için. Yorumlarınız benim için önemli teşekkür ederim.
  • ViewSonic 27 VX2768-PC-mhd
24 inc modelini kullandım o kadar çok ghosting oluyordu ki bilgisayar kullanmak istemiyordum iyiki iade etmişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı