ViewSonic Curved vs Samsung Pivot

SalihBey

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forum arkadaşlarım. Çift monitör kullanacağım fakat çok arada kaldım. Sizlerin fikri, seçiminizin sebepleri nelerdir?

Sistemim Ryzen 5 2600 - 1660 Ti

Son düzenleme:
Hemen hemen hiçbir farkları yok. ViewSonic olanın 2 HDMI girişi göze çarpan tek ciddi fark gibi. İkisinin de kendince problemleri var gibi gözüküyor. Bu fiyatta 1 ms tepki süresi olduğunu iddia eden, 165 Hz, VA panel bir monitörün problemsiz olması çok zor zaten. Bu noktada monitörlerin kendisinden ziyade hangi markanın teknik servisi, müşteri hizmetleri vs. daha iyiyse onu alırdım.

Hemen hemen hiçbir farkları yok. ViewSonic olanın 2 HDMI girişi göze çarpan tek ciddi fark gibi. İkisinin de kendince problemleri var gibi gözüküyor. Bu fiyatta 1 ms tepki süresi olduğunu iddia eden, 165 Hz, VA panel bir monitörün problemsiz olması çok zor zaten. Bu noktada monitörlerin kendisinden ziyade hangi markanın teknik servisi, müşteri hizmetleri vs. daha iyiyse onu alırdım.

Samsung'ta DP portu yok. Büyük kalite farkı olur mu DP ve HDMI arasında?
Güncelleme: DP portu var mı yok mu belli değil. Ürün başlığı farklı, özellikler kısmı farklı yazıyor...

Son düzenleme:
Aksesuar kısmına DP Kablosu - Evet olarak belirtilmiş. Bu DP portu olduğu anlamına gelmez mi?
Hakikaten yahu telefondan bakmıştım görmemişim :S. Hocam trendyolda yorumlara baktımda ekimden önce alanlarda dp kablosu çıkmamış ama kasım ayında alanlarda çıkmış hep demekki dp girişide vardır.

DisplayPort girişi var Samsung olanda da. Aralarında neredeyse hiç fark yok özellik olarak. 1 ms meselesine takılmamanızı öneririm. Bu civarda 144 Hz, geri dönüş süresi fark etmeden daha iyi panelli monitörler bulursanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı