Viewsonic VX2458-C-MHD ışık hüzmesi

KORayKUSUZ

Kilopat
Daha fazla  
Hespiburada'dan aldığım monitörde şöyle bir sorun var ;

IMG_20181127_200103.jpg

Oyunlarda ve masaüstünde siyah ekran olduğunda böyle ışık sorunu oluşuyor. Sadece siyahta kendini gösteriyor diger renklerde sorun yok. Karanlıkta daha çok belirgin oluyor. Sizce bir sorun teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhalde ışık sızmayan bir ortası var sanırım :). Çok fazla herhangi bir sorun teşkil etmez kişiye kalmış durum. Ama diğer renklerde ve renk geçişlerinde sorun olup olmadığını test ettiniz mi? Oyun oynarken dikkat çeken unsur filan?
Normalde ışık sızması azsa normal sayılabilir ancak sizdeki çok fazla. Mail atıp fotoğrafı atın Viewsonic ekibine. Ne diyecekler bakalım.

Son düzenleme:
Genelde ışık sızması durumları garanti dışıdır yani iade almazlar fakat sizinki öyle az bir sızıntı değil gibi isterseniz iade edebilirsiniz 14 günü geçmediyse. Uğraşmak istemiyorum derseniz de hiçbir sorun teşkil etmez performansınıza ve görüntünüze etkisi yoktur yani FullHD bir görüntüyü bozmaz sadece dediğiniz gibi tam siyah ekranda biraz gözünüze kötü gözükebilir.
Üstteki arkadaşın dediğini yapıp mail atarsanız monitörü kendilerine görndermenizi sizden talep edeceklerdir ve gerekenden fazla sızma varsa müşteri memnuniyeti adına yenisi ile değiştirebilirler.

Fotoğraflarda, ışık sızması olduğundan çok fazla olarak görünebiliyor.Bu fotoğrafta göründüğünün aynısı olduğunu düşünmüyorum. Kameranın odağıyla ilgili olduğunu Technopat'ın Monitörlerle ilgili bir videosunda duymuştum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı