ViewSonic VX2705-2KP-mhd alınır mı?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ürünün şu anda indirimde olduğunu gördüm ve sormak istedim muadili olan Dell ve Cooler Master 7bin civarında iken bu monitor 5438₺.
Sizce alınır mı?

Sistemim.
RX 6700.
Ryzen 5 5600.

Viewsonic iddialı bir marka. ben de ürünlerinden hep memnun kaldım. Hemen hemen her markada sorun çıkabiliyor. Bunda da çıkmaz demeyiz ama Viewsonic bu işte kendini ispatlamış bir marka. Bence alsan pişman olmazsın.

ViewSonic iddialı bir marka. Ben de ürünlerinden hep memnun kaldım. Hemen hemen her markada sorun çıkabiliyor. Bunda da çıkmaz demeyiz ama ViewSonic bu işte kendini ispatlamış bir marka. Bence alsan pişman olmazsın.

Teknoloji şans işi hocam zaten. Bakalım almayı düşünüyorum kredi kartım gelmedi gidip bankadan hazır kart alıp almayı düşünüyorum.

Markanın ederi 7bin, 5bin TL gibi bir algı oluştu. Viewsonic 5500 TL ise anca o kadar kalitelidir diyelim o zaman. Çünkü baktığınız diğer Dell ve Cooler Master için model belirtmemişsiniz.

Kotu bir monitor degil kesinlikle ama bahsettiginiz iki monitor de Viewsonic modelinden ustun ozellikle de Dell S2721DGFA. Muadili degiller asla.

Markanın ederi 7bin, 5bin TL gibi bir algı oluştu. ViewSonic 5500 TL ise anca o kadar kalitelidir diyelim o zaman. Çünkü baktığınız diğer Dell ve Cooler Master için model belirtmemişsiniz.

Cooler Master 27" GM27-FQS ve Dell S2721DGFA. Muadili derken fiyat segmenti olarak belirtmeyi unutmuşum pardon.

Kotu bir monitor degil kesinlikle ama bahsettiginiz iki monitor de Viewsonic modelinden ustun ozellikle de Dell S2721DGFA. Muadili degiller asla.
Hocam çok bütçem yok şuanda ev yaptırmaya karar verdik ailem ile müstakil evimizin üstüne yeni kat olarak. F/P ise alınabilir ise almaya çalışacağım.

Cooler Master 27" GM27-FQS ve Dell S2721DGFA. Muadili derken fiyat segmenti olarak belirtmeyi unutmuşum pardon.

Hocam çok bütçem yok şuanda ev yaptırmaya karar verdik ailem ile müstakil evimizin üstüne yeni kat olarak. F/P ise alınabilir ise almaya çalışacağım.

Dell'in Gaming.gen'de stoklari bitmis zaten. Yoksa 6800TL'den satilirken ondan daha F/P bir monitor yoktu. Muadili olan Nano IPS panelli LG modelleri 10K'dan satiliyor. CM yerine aradaki fiyat farkini da goz onune alirsak Viewsonic alinabilir.

Dell'in Gaming.gen'de stoklari bitmis zaten. Yoksa 6800TL'den satilirken ondan daha F/P bir monitor yoktu. Muadili olan Nano IPS panelli LG modelleri 10K'dan satiliyor. CM yerine aradaki fiyat farkini da goz onune alirsak Viewsonic alinabilir.
Ben aldıktan sonra Dell stoğu gelir diye de korkuyorum açıkcası. Kararsız kaldım.

@Saint Lucia hocam siz ne düşünüyorsunuz bu monitör hakkında?

Son düzenleme:
Ben aldıktan sonra Dell stoku gelir diye de korkuyorum açıkçası. Kararsız kaldım.

@Saint Lucia hocam siz ne düşünüyorsunuz bu monitör hakkında?

2K monitörler arasında bildiğimiz marka olması ve uygun olması ile önerilenler arasında. Çok büyük beklentiniz olmasın. Çünkü tipik bir monitör gördüğünüz gibi.
Üzmez sizi. Fakat bazı kullanıcıların monitörden beklentileri oluyor. Pivot yoksa almam, parlaklık düşükse almam, stant ayağı büyükse almam falan fıstık.
Eğer özel bir beklentiniz yoksa alınır. Parası iyi çünkü.
Arada kaldığınız konuya gelirsek. Haklısınız. Dell varken ViewSonic düşünmem. Fakat stok durumu bilinmez, gelirse fiyat ne olur bilinmez.
Riske atıp beklenebilir. Fakat fifti fifti bir mesele. Sonradan pişman da olma ihtimalin var.

2K monitörler arasında bildiğimiz marka olması ve uygun olması ile önerilenler arasında. Çok büyük beklentiniz olmasın. Çünkü tipik bir monitör gördüğünüz gibi.
Üzmez sizi. Fakat bazı kullanıcıların monitörden beklentileri oluyor. Pivot yoksa almam, parlaklık düşükse almam, stant ayağı büyükse almam falan fıstık.
Eğer özel bir beklentiniz yoksa alınır. Parası iyi çünkü.
Arada kaldığınız konuya gelirsek. Haklısınız. Dell varken ViewSonic düşünmem. Fakat stok durumu bilinmez, gelirse fiyat ne olur bilinmez.
Riske atıp beklenebilir. Fakat fifti fifti bir mesele. Sonradan pişman da olma ihtimalin var.

Hocam pivot vs gibi beklentim yok açıkçası bana 2K deneyimi yaşatsın, renkleri canlı olsun kafidir. İnternette biraz araştırdığımda yırtılma sorunları olduğunu gördüm hala devam etmekte mi bu sorunlar bilmiyorum. Dell beklemek de mantıklı fakat stok ne zaman gelecek ve geldiğinde ne kadar olacak onu kestirmekte mümkün değil. RGB vs beklentim de yok açıkçası. Kasamda bile RGB yok Rainbow var elimden gelse kapatırım :D. Yırtılma sorunları çözüldü ise almaya niyetleneceğim.

Geri
Yukarı