ViewSonic XG2401'de siyah flaş patlıyor

jackarmis

Kilopat
Merhaba. Monitörümde nadiren böyle 1 saniyede gerçekleşen siyah flash patlama oluyor. Bu sorun 2 haftadır oluyor. Hatta ilk başta gözlerim bozuk sandım, hatta göz doktorundan randevu almaya gidiyordum tam. Son anda aileme gelin bakın sizde de olacak mı dediğimde anladım ki sorun monitördeymiş. Onlara da oldu. Bunun çözümü nedir? Sık olmuyor, nadir oluyor ve dediğim gibi 1 saniyelik bir siyah flash patlaması oluyor. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
statik elektrik birikmesi olabilir bir süre sonra geçer.
Statik elektrik birikmesi neden olur ki? Elektrik falan gitmesinden oluyorsa eğer hiç elektrik gitmedi uzun vadede. Umarım geçer, can sıkıyor çünkü. Psikolojim bozuldu gözüme bir şey oldu diye asjdhada
Çok garip ama benim de aynı marka XG2402 model monitörümde oluyor son 2 3 gündür aynı şey. Anlamış değilim.
Dostum ben baya araştırdım. Birçok konusu açılmış zaten forumda. Bir sürü çözüm önermişler kablo değiştirme dahil. Hiçbiri çözüm etmemiş. Zamanla kendi kendine düzelmiş. Muhtemelen bizimki de öyle olur.

Statik elektrik birikmesi neden olur ki? Elektrik falan gitmesinden oluyorsa eğer hiç elektrik gitmedi uzun vadede. Umarım geçer, can sıkıyor çünkü. Psikolojim bozuldu gözüme bir şey oldu diye asjdhada

Dostum ben bayağı araştırdım. Birçok konusu açılmış zaten forumda. Bir sürü çözüm önermişler kablo değiştirme dahil. Hiçbiri çözüm etmemiş. Zamanla kendi kendine düzelmiş. Muhtemelen bizimki de öyle olur.

Hocam yağmurlarda yıldırım falan düştüyse oralara ondan dolayı olabilir kendi kendine boşalır zaten bir süre sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı