ViewSonic XG2405-2 alınır mı?

merikeyn

Hectopat
Daha fazla  
Sorum aslında basit. 4K TL gibi düşük fiyat bandında bulunan bir monitör 144Hz 1ms vs ama 1ms modu açıldığı zaman parlaklıkta düşme ve ghosting oluyormuş, bu monitörü kullanan varsa ve ikisi arasındaki farkı video çekip yükleyebilirse çok sevinirim. Ek olarak bu fiyat bandında önerebileceğiniz monitör varsa önerilere açığım. (çoğu zaman FPS oyunları oynuyorum, ghosting olmaması ve pivot olması, 144Hz+ olması önceliğim. Teşekkürler)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim kullanıyorum, CS:GO en üst seviyelerde oynarken dahi 1Ms modunu hiç açma gereği duymadım, monitörün kendi piksel tepki süresi zaten fazlasıyla iyi. Monitörde gözüme hiç ghosting çarpmadı şuana kadar.

Renkleri çok iyi fakat bu fiyata daha iyisi var mıdır ve varsa buna üstünlükleri nelerdir bilemiyorum, ben tavsiye ediyorum.

Kendim kullanıyorum, CS:GO en üst seviyelerde oynarken dahi 1ms modunu hiç açma gereği duymadım, monitörün kendi piksel tepki süresi zaten fazlasıyla iyi. Monitörde gözüme hiç ghosting çarpmadı şu ana kadar.

Renkleri çok iyi fakat bu fiyata daha iyisi var mıdır ve varsa buna üstünlükleri nelerdir? Bilemiyorum, ben tavsiye ediyorum.

Teşekkür ederim hocam. Peki ASUS VG248qg hakkında düşünceleriniz neler?

Teşekkür ederim hocam. Peki ASUS VG248qg hakkında düşünceleriniz neler?
Onu da kullandım ve hala duruyor. Eğer sadece ve sadece profesyonel FPS oynayıp bilgisayarda video bile izlemeyecekseniz çok iyi fakat video izleyecek, film izleyecekseniz uzak durun. Ben renklerinden bıktığım için XG2405-2 aldım.

Onu da kullandım ve hala duruyor. Eğer sadece ve sadece profesyonel FPS oynayıp bilgisayarda video bile izlemeyecekseniz çok iyi fakat video izleyecek, film izleyecekseniz uzak durun. Ben renklerinden bıktığım için XG2405-2 aldım.

Hocam haftada 1 falan film izlerim arada video falan izliyorum yani PC 8 saat açıksa 7 saati oyun oynuyorum sizin öneriniz hangisi?

Yeni konular

Geri
Yukarı