ViewSonic XG2405-2 ve KVK teknik servis

LastikUsman

Decapat
Daha fazla  

Bu konularda gördüğünüz sorun oldu. Götürdüm KVK kartal şubesine değişim istiyorum dedim tamam dediler. Yarın mesaj attılar gelin hazır diye gittim cihazda sorun yok dediler. Şaka gibi kör müsünüz fotoğraf dedim fotoğraf gösterdim ben ürünümün değişimini istiyorum bunlar seri numarasını çekmediğiniz için sizin olduğunu bilemeyiz dediler ne yapacağım dedim iade edin dediler. Uğraşmak istemiyorlar işi yokuşa sürüyorlar. Ne yapmam lazım geçen pazartesi ürün elime ulaştı 8 gün oluyor.
Eve geldim test ettim hâlâ sorunlar devam ediyor.

Aynı konuyu Da'ya açtım ilk ama sonra buraya açmanın daha doğru olacağını düşündüm @ViewSonic Türkiye'nin burada hesabı olduğu için.
ViewSonic müşteri hizmetlerini arıyorum 20dk olacak hâlâ açan yok.
Biraz uzun sürdü, 30 dakikadan biraz fazla, ama ViewSonic müşteri hizmetleri açtı ve ilgileniyorlar şimdi. Durumdan haberdar ederim.

Son düzenleme:
Son durum ne oldu hocam?

ViewSonic sorun ekran kartındadır dedi İtopya sorun monitördendir dedi. Monitörü akşam servise verdim sabah gelin alın dediler gittim sorun yok dediler. Sonra ekran kartını servise yolladım 1.5 hafta sonra geldi (Gigabyte RTX 2060) sorun yok dediler. Her şeye rağmen sorun devam etti ben de monitörü iade edip AOC C24G2u monitör aldım sorun çözüldü. Ve ViewSonic'i telefonla aradığımda ekran kartınız 144Hz desteklemiyordur dediler. Dedim ki RTX 2060 var bu desteklemeyecek de ne destekleyecek. "tamam da belki desteklemiyor?" dedi telefondaki hanımefendi. Hayretler içinde kaldım kapadım telefonu.

ViewSonic sorun ekran kartındadır dedi İtopya sorun monitördendir dedi. Monitörü akşam servise verdim sabah gelin alın dediler gittim sorun yok dediler. Sonra ekran kartını servise yolladım 1.5 hafta sonra geldi (Gigabyte RTX 2060) sorun yok dediler. Her şeye rağmen sorun devam etti ben de monitörü iade edip AOC C24G2u monitör aldım sorun çözüldü. Ve ViewSonic'i telefonla aradığımda ekran kartınız 144Hz desteklemiyordur dediler. Dedim ki RTX 2060 var bu desteklemeyecek de ne destekleyecek. "tamam da belki desteklemiyor?" dedi telefondaki hanımefendi. Hayretler içinde kaldım kapadım telefonu.
Ben de iki ölü pikselli monitörü KVK'ye yolladım iki gündür onlarda bilgi verilmedi daha bakalım ben hangi hayretin içinde bulacağım kendimi :) İyi yoruma denk gelmedim KVK hakkında o yüzdern yazayım dedim. AOC iyi bir tercih olmuş bende de 27 inci var aynı sanırım sizinkiyle hayırlı olsun diyeyim.

Geri
Yukarı