ViewSonic XG2405 & AOC 24G2U

Viewsonic or AOC?

• ViewSonic XG2405

Oy: 20 44,4%
  • AOC 24G2U

Oy: 25 55,6%

• Oy verenlerin toplamı
    45
Arkadaşlar XG2405 almaya karar verdim ama ghosting olayı hakkında bir bilgisi olan var mı veya test olarak, profesyonel oyun oynayacagım cunku monitörde TN almak da istemedim ya bunu alacagım ya da ASUS VG24VQ alacagım. Yarın alacagım için gorenler hızlı cevap verebilirse cok daha mutlu olurum. Hangisinde daha az ghosting yaşarım, hangisinin MS bakımından olayı daha iyidir VG24VQ MPRT'ydi sanırsam ViewSonic gtg.

Arkadaşlar XG2405 almaya karar verdim ama ghosting olayı hakkında bir bilgisi olan var mı veya test olarak, profesyonel oyun oynayacagım cunku monitörde TN almak da istemedim ya bunu alacagım ya da ASUS VG24VQ alacagım. Yarın alacagım için gorenler hızlı cevap verebilirse cok daha mutlu olurum. Hangisinde daha az ghosting yaşarım, hangisinin MS bakımından olayı daha iyidir VG24VQ mprt'ydi sanırsam ViewSonic gtg.

YouTube'da. Testleri var bende bastan onu alacaktım ama 1 ms modunda ghosting olayi bayağı oldugu için vazgectim.

Arkadaşlar XG2405 almaya karar verdim ama ghosting olayı hakkında bir bilgisi olan var mı veya test olarak, profesyonel oyun oynayacagım cunku monitörde TN almak da istemedim ya bunu alacagım ya da ASUS VG24VQ alacagım. Yarın alacagım için gorenler hızlı cevap verebilirse cok daha mutlu olurum. Hangisinde daha az ghosting yaşarım, hangisinin MS bakımından olayı daha iyidir VG24VQ MPRT'ydi sanırsam ViewSonic gtg.
Ben 2 hafta kullandım ghosting ve ışık sızmasıyla karşılaşmadım. 10 ölü piksel vardı.

Geri
Yukarı