ViewSonic XG2405 kırmızı renkte çalışmayan ölü piksel

bendeliyim

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 hafta önce amazon.com.tr'den satıcısı Amazon olan ViewSonic XG2405 model monitörü aldım. Alır almaz ölü piksel testi yaptım ancak ölü piksel görmedim. Ancak bugün baktığımda monitörün en solunda sadece kırmızı renklerde çalışmayan bir piksel gördüm. Açıkçası çok dikkatli bakmadıkça fark edemediğim bir piksel ve hiç rahatsız etmiyor beni. ancak en nihayetinde kusurlu bir mal ve iade etmeyi düşündüm. Amazon iadeden sonra aynı monitörü sipariş edersem fiyat farkını ödeyeceğini söyledi. Ancak yeni gelen monitörün de sorunsuz olacağı belli değil ve MNG kargonun olası rezillikleriyle hiç uğraşmak istemiyorum. Sizce iade etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2 hafta önce amazon.com.tr'den satıcısı Amazon olan ViewSonic XG2405 model monitörü aldım. Alır almaz ölü piksel testi yaptım ancak ölü piksel görmedim. Ancak bugün baktığımda monitörün en solunda sadece kırmızı renklerde çalışmayan bir piksel gördüm. Açıkçası çok dikkatli bakmadıkça fark edemediğim bir piksel ve hiç rahatsız etmiyor beni. Ancak en nihayetinde kusurlu bir mal ve iade etmeyi düşündüm. Amazon iadeden sonra aynı monitörü sipariş edersem fiyat farkını ödeyeceğini söyledi. Ancak yeni gelen monitörün de sorunsuz olacağı belli değil ve MNG Kargo'nun olası rezillikleriyle hiç uğraşmak istemiyorum. Sizce iade etmeli miyim?

İade etmelisin, o ölü piksel kanser gibi yayılabilir.

İade etmelisin, o ölü piksel kanser gibi yayılabilir.

İade edeceğim galiba. Göz göre göre kusurlu mal kullanmak içime sinmedi. Teşekkür ederim ilgine.
kırmızı ölü piksel mi berbat bir durum eski monitörümün tam ortasında böcek kadar vardı ve sürekli gözüme takılıyordu naptınız hocam değiştirebildiniz mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı