Vikingler izlenmeli mi?

Efeko09

Picopat
Selamlar herkese. 200 saat M&B Warband Viking Conquest oynadıktan sonra gaza galip viking temalı filmler izlemeye başladım. Vikingler adlı diziyi biliyorum fakat hiç izlemedim. İzleyen varsa önerir misiniz? Nasıl güzel mi? Aksiyon var mı? Hikayesi nedir? Çok fazla spoiler vermeden açıklarsanız sevinirim.

Selamlar herkese. 200 saat M&B Warband viking Conquest oynadıktan sonra gaza galip viking temalı filmler izlemeye başladım. Vikingler adlı diziyi biliyorum fakat hiç izlemedim. İzleyen varsa önerir misiniz? Nasıl güzel mi? Aksiyon var mı? Hikayesi nedir? Çok fazla spoiler vermeden açıklarsanız sevinirim.

Hikayesi kisaca ragnar ve çocuklarının hayatini anlatıyor bazı tarihsel açıdan hatalar var.

Selamlar herkese. 200 saat M&B Warband Viking Conquest oynadıktan sonra gaza galip viking temalı filmler izlemeye başladım. Vikingler adlı diziyi biliyorum fakat hiç izlemedim. İzleyen varsa önerir misiniz? Nasıl güzel mi? Aksiyon var mı? Hikayesi nedir? Çok fazla spoiler vermeden açıklarsanız sevinirim.
Güzel dizidir, öneririm. Aksiyon ise bolca var ve ben seviyorum. (Bence 5. sezon ve sonrası pek güzel değil.)

Dizi başlarda çok fazla sarıyor ta ki Ragnar ölene dek. Sonrasında Bjorn'ün hatrına izliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sezonun baş kısımları biraz sıkıcı ama genel olarak ilk 3 sezon için ortalama veya ortalama üstü diyebilirim. Özellikle 4.sezonundan itibaren ilerledikçe sıkıcı olmaya başlıyor. Ben 5.sezon 18.bölümde sıkılıp bıraktım(18.bölüm güzeldi 19 aşırı sıkıcı geldi bitirmedim.). Yani genel olarak ortalama veya ortalama üstü diyebilirim abartıldığı kadar güzel değil. Tarihle alakası yok ve hikayesi sürükleyici değil (en azından bana göre).

Yeni konular

Geri
Yukarı