Vikipedi Türkiye'de Yasaklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erdoğan geldikten sonra düzeltemedi mi yoksa araları iyiydi çıkarları vardı diye ses mi etmedi? Zamanında Türkçe olimpiyatlarında methiye dizenler, dön gel diye ağlayanlar bilmiyor muydu? Bal gibi hepsi biliyordu çıkarları var diye seslerini çıkarmıyorlardı. Ne zaman ki çıkarları ters düştü birbirine girmeye başladılar.

Fetö muhabbeti açan arkadaşlar için şunu izlemelerini tavsiye ederim. Erdoğan Devlet'in başına gelmeden Fetö örgütü bütün köşeleri tutmuştu. 2011'e kadar Erdoğan'ın elinde bir güç yoktu. Eski milli görüşçülerin hepsi FETÖ'nün hain olduğunu bilir. Paylaşacağım video'da Fetö haininin kendisi de bu durumu itiraf ediyor. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabi tabi haklısın kardeşim teroriste dön gel özledik diyen de İsmet Paşaydı zaten. Hani her suçu Atatürk'e gücünüz yetmediği için ona atıyorsunuz ya her neyse. Sonra fettoşa ne istediniz de vermedik diyen de İsmet Paşa idi. Siz tapınmaya devam edin bir kişiye. Hiç yanlışları görmeyin devam. Yetmez ama evetti değil mi fettoşla birlikteyken kullandığınız slogan?

Yapma Allahını seversen bir kişiyi sevebilirsin fakat onun hatalarını görmezden gelemezsin. Senin çözüm süreci denilen illet yüzünden kaç tane askerimizin şehit edildiğinden haberin var mı? Hiç zannetmiyorum çünkü haberin olsaydı utancından bunları yazamazdın diye düşünüyorum. Gerçi belki de haberin var olmasına rağmen de yazıyor olabilirsin çünkü bir troll de olabilirsin. Sen nerede yaşadın bunca yıl mağarada mı? Patlayan bombalardan haberin olmadı mı be adam? Sırf benim memleketimde 3 tane bomba patladı sen nerenin ya da kimlerin emriyle bunları yazma cüretini gösteriyorsun? Memleketinde 3 defa bomba patlamış biri olarak söylüyorum sen burada bana karşı çözüm süreci denilen pkk'yı güçlendiren Amerikan projesini savunamazsın. Hayır buna izin vermiyorum bu düşünce özgürlüğü falan değil çünkü hiç kusura bakma bu sadece bu memleketin insanının aklıyla dalga geçmek.
Tuncay Özkan'da dün senin gibi konuşuyordu. Bugün PKK'dan tutuklu Demirtaş ziyaretinden; güya Demirtaş'ın ülkenin barışı için müthiş projeleri olduğundan sözediyor. Ben kimseyle dalga geçmiyorum. Sen kendinle dalga geçme. Memleket için taş üstüne taş koymuş herkese saygımız var. Kelle koltukta bu işi yapanlara atılan iftiraları da yutmayız. Benim derdim o bu değil. Bizim derdimiz Devletimiz. O Parti bu parti zerre umrumda değil. İnşaallah yeni düzende yiyici asalaklardan da kurtulacak ülke.

Hükümeti de adam gibi olacak muhalefeti de. Kimse şu kaybetti bu kazandı diye üzülmeyecek. Böyle bir Türkiye için konuşuyoruz. Kimseye büyüklük taslamak veya siyasi birşeyler empoze etmek için değil.

Vallahi yeter. Yani kaynakça olarak bile kabul edilmeyen bir site için birbirimize düşüyoruz...

Yani hala başlığı düzeltsinler diyor yahu... Biz, zaten uyarıda bulunmuşuz...

Tabi tabi haklısın kardeşim teroriste dön gel özledik diyen de İsmet Paşaydı zaten. Hani her suçu Atatürk'e gücünüz yetmediği için ona atıyorsunuz ya her neyse. Sonra fettoşa ne istediniz de vermedik diyen de İsmet Paşa idi. Siz tapınmaya devam edin bir kişiye. Hiç yanlışları görmeyin devam. Yetmez ama evetti değil mi fettoşla birlikteyken kullandığınız slogan?
Ben o referandum'da hayır oyu kullandım. Ayrıca biliyor musun o referandum da ne oldu?

CHP onca madde arasından sadece HSYK üyelerinin seçim yöntemine itiraz etti. İptal edilen madde yüzünden HSYK FETÖ'cülerin kontrolüne geçti. Aç biraz arşiv karıştır. Türkiye bugüne nasıl geldi bak. Hiç değilse gezi olayları çıktığı zaman dolar kaç paraymış ona bak.

Tuncay Özkan'da dün senin gibi konuşuyordu. Bugün PKK'dan tutuklu Demirtaş ziyaretinden; güya Demirtaş'ın ülkenin barışı için müthiş projeleri olduğundan sözediyor. Ben kimseyle dalga geçmiyorum. Sen kendinle dalga geçme. Memleket için taş üstüne taş koymuş herkese saygımız var. Kelle koltukta bu işi yapanlara atılan iftiraları da yutmayız. Benim derdim o bu değil. Bizim derdimiz Devletimiz. O Parti bu parti zerre umrumda değil. İnşaallah yeni düzende yiyici asalaklardan da kurtulacak ülke.

Hükümeti de adam gibi olacak muhalefeti de. Kimse şu kaybetti bu kazandı diye üzülmeyecek. Böyle bir Türkiye için konuşuyoruz. Kimseye büyüklük taslamak veya siyasi birşeyler empoze etmek için değil.
Tuncay Özkan ve beni bağdaştırman senin beni CHP'li olarak gördügünü gösteriyor. Benim bugünkü YCHP ile bir işim yok. Benim teroristlerle görüşen adamlarla işim olmaz öncelikle bunu bi netleştirelim. Atılan iftiralar falan diyorsun iftira attığımı kanıtla bugün sosyal üyeliğimi sileyim fakat kanıtlayamazsan sen hesabını silecek misin? Benim derdim o bu değil fakat senin derdinin birilerini tapınırcasına savunmak olduğu aşikar. Çünkü yapılan yanlışları görmek istememen bunu gösteriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı