Vikipedi Türkiye'de Yasaklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok bilmiş kardeşim Türkiye Cumhuriyeti DAEŞ'e yardım ediyor safsatasıyla Lahey'de yargılanmak istiyor. Bu propagandayı FETÖ'cülerle birlikte PKK yürütüyor. Banane başka ülkelerden?!
Peki karşımıza pkk ve feto(ben küçük yazmayı tercih ediyorum o şerefsizleri) ile Hükümet yetkililerinin sarmaş dolaş fotoğraflarını çıkardıklarında ne diyeceğiz? İkisiyle de kol kola girdiler. Habur'dan davul zurnayla geçen pkk, methiyeler düzdükleri feto yok muydu? Biz o zaman feto şerefsiz dediğimizde, hükümet sevenler "Nasıl öyle konuşursun bre zındık!!" diye naralar atıyordu. Habur'dan bunları nasıl alıyorsun dediğimizde, "Reis'in bildiği var" diyorlardı. Ben demiyorum Wikipedia'ya tavır koyma. Koy, en sıkısından, en sağlamından koy ama bunu bürokrasi kullanarak yap. Bana o yazanlara engel koyarak, benim haberdar olmamı engelliyorsun. Önemli olan bizim görmememiz değil, bizden olmayanların görmesi. Anlaşamadığımız konu bu.

İlk önce hitap etmeyi öğren hiçbir şey bilmeyen kardeşim. Türkiye Cumhuriyeti hiçbir yerde yargılanmak istenmiyor yargılamak isteselerdi şimdiye yargılarlardı emin olabilirsin. İkincisi o Fetö ve pkk ile zamanında kol kola yürüyenler bizler değildik. Koyunlarında beslediği yılan kendilerini soktu sonrada fetö fetö diye ortalıkta gezdiler. Habur Sınır Kapısı'nda karşılayan halay çekenlerde bizler değildik, çözüm süreci adı altında teröristlerin mühimmat depolamasına izin verende biz değildik yani her şeyde suçlu başkaları ama kendilerinde hiç suç yok. Fetöcu diye bir sürü kişiyi hapse attılar ihraç ettiler, siyasi ayağında bir şey var mı? Hangi parti yargılandı ya da yargılanıyor? Her şeyde savunacağım diye binbir kılığa girmenize gerek yok. Gerekli yerlerde en büyük desteği vermesinide biliriz. Nasıl ki dış basında Erdoğan'ı öldürün Türkiye'ye darbe yapın diyenlere karşı bir oluyorsak gerekli yerlerde de eleştirmesini bileceğiz. Bu vatan hepimizin o bu şu diye ayırarak hiçbir yere varamayız.
Bakın bu konuda size hak veriyorum.

Bakın bu konuda size hak veriyorum.
Yani her şeye savunacağım diye yazmamak lazım. Bu ülkeye en ufak bir müdahale olursa bu ülkenin gerçek evlatları birleşecektir bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bazı konularda eleştireceğiz ki düzelsin eleştirmezsek her şey doğru mantığıyla gidersek bir adım ilerleyemeyiz ilerlediğimizi zannederiz sadece.

50 kere anlattığımız meseleleri tekrar anlatalım.
Çözüm süreci:
Aslı PKK'yı bitirme projesidir. Çözüm süreci boyunca 300'ün üzerinde Kalekol inşa edildi. PKK'lıların geçiş güzergahlarına barajlar yapıldı. Artık hiçbir karakolumuza saldıramıyorlar. Bunun yerine güçlenen Ordumuz sayesinde, pkklıları domuz avlar gibi içerde dışarda avlıyoruz. Çözüm sürecine ben de dahil olmak üzere hepimiz karşı çıkarken Avrupa gazeteleri "Erdoğan Batı'nın elinden Kürt kartını alıyor" diye başlıklar atıyordu. Kendimizi herşeyi biliyormuş küstahlığından bir kurtaralım lütfen. Siyasilerin konuştuğuna değil yaptıklarına ve yaptıklarının sonuçlarına bakılır.

Bunlar hangi ütopyada geçiyor acaba? Erdoğan ''batının elinden kürt kartını alıyormuş'' bu sözü hangi gazete söyledi kaldı ki kendi ağzıyla BOP eşbaşkanıyım diye ortalıkta gezen ben miyim? Doğru söylüyorsun siyasilerin yaptıklarına ve sonuçlarına bakılır yaptıkları ve sonuçları ortada değil mi? Daha neyi tartışıyoruz. Kimse bir şey bildiğini iddia etmiyor zaten.

Yahu neden her konuyu hükümete çekiyorsunuz? Neden her mesajımızda hükümete destek veriyormuşuz gibi ima çıkarıyor sunuz?

Şu an başımızda bu hükümet var. Ve bize düşen, dış arenada yanında olmaktır.

Lütfen, bana, benim halkımı terör ile yan yana tutan bir oluşumu savunmayın.

Gereksiz de gerilmeyelim. Hayırlı akşamlar.

Yahu neden her konuyu hükümete çekiyorsunuz? Neden her mesajımızda hükümete destek veriyormuşuz gibi ima çıkarıyor sunuz?

Şu an başımızda bu hükümet var. Ve bize düşen, dış arenada yanında olmaktır.

Lütfen, bana, benim halkımı terör ile yan yana tutan bir oluşumu savunmayın.

Gereksiz de gerilmeyelim. Hayırlı akşamlar.
Aynen öyle uzadıkça uzar bu konu boşuna tartışmayalım. :like:

50 kere anlattığımız meseleleri tekrar anlatalım.
Çözüm süreci:
Aslı PKK'yı bitirme projesidir. Çözüm süreci boyunca 300'ün üzerinde Kalekol inşa edildi. PKK'lıların geçiş güzergahlarına barajlar yapıldı. Artık hiçbir karakolumuza saldıramıyorlar. Bunun yerine güçlenen Ordumuz sayesinde, pkklıları domuz avlar gibi içerde dışarda avlıyoruz. Çözüm sürecine ben de dahil olmak üzere hepimiz karşı çıkarken Avrupa gazeteleri "Erdoğan Batı'nın elinden Kürt kartını alıyor" diye başlıklar atıyordu. Kendimizi herşeyi biliyormuş küstahlığından bir kurtaralım lütfen. Siyasilerin konuştuğuna değil yaptıklarına ve yaptıklarının sonuçlarına bakılır.
Yapma Allahını seversen bir kişiyi sevebilirsin fakat onun hatalarını görmezden gelemezsin. Senin çözüm süreci denilen illet yüzünden kaç tane askerimizin şehit edildiğinden haberin var mı? Hiç zannetmiyorum çünkü haberin olsaydı utancından bunları yazamazdın diye düşünüyorum. Gerçi belki de haberin var olmasına rağmen de yazıyor olabilirsin çünkü bir troll de olabilirsin. Sen nerede yaşadın bunca yıl mağarada mı? Patlayan bombalardan haberin olmadı mı be adam? Sırf benim memleketimde 3 tane bomba patladı sen nerenin ya da kimlerin emriyle bunları yazma cüretini gösteriyorsun? Memleketinde 3 defa bomba patlamış biri olarak söylüyorum sen burada bana karşı çözüm süreci denilen pkk'yı güçlendiren Amerikan projesini savunamazsın. Hayır buna izin vermiyorum bu düşünce özgürlüğü falan değil çünkü hiç kusura bakma bu sadece bu memleketin insanının aklıyla dalga geçmek.

Fetö muhabbeti açan arkadaşlar için şunu izlemelerini tavsiye ederim. Erdoğan Devlet'in başına gelmeden Fetö örgütü bütün köşeleri tutmuştu. 2011'e kadar Erdoğan'ın elinde bir güç yoktu. Eski milli görüşçülerin hepsi FETÖ'nün hain olduğunu bilir. Paylaşacağım video'da Fetö haininin kendisi de bu durumu itiraf ediyor. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlgili başlık düzenlense Wikipedia'nın tarafsızlık anlayışına gölge düşecekti ama istediğimizi elde edecektik. Peki kapatınca elimize ne geçti? Bu durumdan birçok kişinin haberi yoktu ama yasaklamayla beraber öyle bir gümbürtü koptu ki; yasaklama gerekçelerinden kahvehanede okey çeviren dayılar, evlilik programı izleyen teyzeler bile haberdar oldu. Keza yurtdışında bu site halen açık iken kapatılması ve gerekçesini haber yapmalarıyla beraber ilgili başlık yabancılarında ilgisini çekti. Kusura bakmayın ama dış politikada özellikle şu son 5 senedir aptalca hareket edip ülkemizi rezil etmekte üstümüze yok.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı