Viper Mini alınır mı?

SIOBHAN

Kilopat
Viper Mini 250TL'ye alınır mı? G102'den Viper Mini'ye geçmek mantıklı mı? 400 TL'ye en performanslı claw tutuş için hangisi olur? Elim çok küçük değil ama küçük mouselara alıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper Mini 250TL'ye alınır mı? G102'den Viper Mini'ye geçmek mantıklı mı? 400 TL'ye en performanslı claw tutuş için hangisi olur? Elim çok küçük değil ama küçük mouselara alıştım.

Viper Mini uygundur. @kuanbey hocam o fareyi kullanıyor sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Viper Mini alınır ama eline küçük gelme ihtimali yüksek ben deluxe M700 aldım AliExpress'ten gelmesini bekliyorum beklersen sana deneyimlerimi aktarabilirim.

Eğer G102'de bir sorun yoksa kullanmaya devam et derim. Sonuçta ikisi de aynı işi yapıyor. Zaten G102 de kötü bir mouse değil, günlük kullanım ve oyun için gayet yeterli. Viper mini kağıt üzerinde daha iyi bir mouse olsa da sensör sorunu falan çıkarsa uğraşmaya değer mi bilmem.

Eğer G102'de bir sorun yoksa kullanmaya devam et derim. Sonuçta ikisi de aynı işi yapıyor. Zaten G102 de kötü bir mouse değil, günlük kullanım ve oyun için gayet yeterli. Viper Mini kağıt üzerinde daha iyi bir mouse olsa da sensör sorunu falan çıkarsa uğraşmaya değer mi bilmem.

G102 10 yıllık sensör kullanıyor dostum Viper Mini sensörü 3359 arada dağlar kadar fark var bilgin yoksa yazma bence. Okuyup sensör hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir viper mini kullanıcısı olarak çok beğeniyorum ve bence 800 tlye kadar alınabilecek en iyi mouse, zaten 800 tl den sonrada alinabilecek en iyi mouse viper 8 khz. Viper mini Hem çok hafif hemde sensörü baya iyi. G102 den upgrade yapabilirsin.

Bir Viper Mini kullanıcısı olarak çok beğeniyorum ve bence 800 TL'ye kadar alınabilecek en iyi mouse, zaten 800 TL'den sonrada alinabilecek en iyi mouse Viper 8 khz. Viper Mini Hem çok hafif hem de sensörü bayağı iyi. G102'den upgrade yapabilirsin.

Haklısınız fiyat bandında en iyisi bende alacaktım elimin boyu uymadı. :(

G102, Rival 3 ve Viper Mini kullandım. Claw tutuyorum, bana göre en rahat Rival 3 sonra Viper Mini. Ama Viper Mini hafif olduğu için daha çok hoşuma gitti. Kablosu da varlığını hissettirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı