Viper Mini fingertip tutuş şekline küçük gelir mi?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Elimin boyu 18 santim ve fingertip ve palm karışımı tutuş şekline sahibim. Viper Mini satın aldım fakat boyu küçük gelir diye içime kurt düştü. Daha kargoya verilmemiş eğer 300 TL'ye kadar mouse öneriniz varsa ona bakacağım. İsterseniz tutuş şeklimin tam fotoğrafını atabilirim.

Elimin boyu 18 santim ve fingertip ve palm karışımı tutuş şekline sahibim. Viper mini satın aldım fakat boyu küçük gelir diye içime kurt düştü. Daha kargoya verilmemiş eğer 300 TL'ye kadar mouse öneriniz varsa ona bakacağım. İsterseniz tutuş şeklimin tam fotoğrafını atabilirim.

Aslında olurda biraz zor olabilir onun yerine sana G203 önerim ama daha üst bir model ararsan G305 bakabilirsin hem Viper miniden daha iyi hem de kablosuz.

Aslında olurda biraz zor olabilir onun yerine sana G203 önerim ama daha üst bir model ararsan G305 bakabilirsin hem Viper miniden daha iyi hem de kablosuz.

G305'in fiyatı uçmuş hocam. G203'e baktım fakat plastiği kaliteli değil falan demişler. Bir de G203 Viper Mini'den 0.2 cm daha küçükmüş.

G305'in fiyatı uçmuş hocam. G203'e baktım fakat plastiği kaliteli değil falan demişler. Bir de G203 Viper Mini'den 0.2 cm daha küçükmüş.

Aliexprees üzerinden alabilir öyle olunca bayağı ucuza geliyor plastiği dandik falan değil arkadaşlar 150TL'ye ne bekliyorlarsa sadece Switch'leri biraz daha iyi olabilirmiş senin tutuş şeklin için en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı