Viper Mini Switch Değişimi Sonrası Garanti Dışı Kalır mı?

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Sorum başlıkta yer alıyor, Viper Mini faremin optik switchleri butterfly ya da drag click yapamadığı için D2FC-F-7N(20M) ile değiştirmek istiyorum. Böyle bir şey yapsam garanti dışı kalır mı, ya da sizce bunu yaptığıma değer mi? İstediğim zaman tekrar switch değişimi yapabileceğimi tahmin ediyorum, ilerde bir sorunla karşılaşırsam tekrar eski switchleri takıp garantiye gönderebilir miyim?
1614668439372.png

Farenin alt tarafındaki switchin, ayaklarını tutan lehimleri lehim makinesi yardımı ile ısıtıp söktükten sonra Omron switchleri taktığımda çalışacağını düşünüyorum.

Switchlerin linki:
@Samotne Ciasteczka @MisakiTaro.

Son düzenleme:
Sorum başlıkta yer alıyor, Viper mini faremin optik Switch'leri butterfly ya da drag Click yapamadığı için D2FC-F-7n(20M) ile değiştirmek istiyorum. Böyle bir şey yapsam garanti dışı kalır mı, ya da sizce bunu yaptığıma değer mi? İstediğim zaman tekrar Switch değişimi yapabileceğimi tahmin ediyorum, ileride bir sorunla karşılaşırsam tekrar eski Switch'leri takıp garantiye gönderebilir miyim?
Eki Görüntüle 902380
Farenin alt tarafındaki Switch'in, ayaklarını tutan lehimleri lehim makinesi yardımı ile ısıtıp söktükten sonra Omron Switch'leri taktığımda çalışacağını düşünüyorum.

Switch'lerin linki:
@Samotne Ciasteczka @MisakiTaro.

Razer yeni farelerinde optik Switch kullandığı için anakartının dizaynıda ona göre yapılmış yani mekanik Switch takarsan farenin Switch'leri çalışmaz.

Geri
Yukarı