Viper Mini vs G305

ableben

Hectopat
Uzun süredir arayıştayım fare konusunda ve bu iki model arasında kaldım. Viper konusunda hafifliği ve yapısı aklımı çeliyor. G304 konusunda hem Wireless olması hem de sensörün çok iyi olması aklımı karıştırdı. Claw grip kullandığım için fareyi kavramam gerekiyor hafiften, boyuna 19 cm gibi ölçtüm elimi. Bu da Viper Mini için ortalama üstü gibi. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir arayıştayım fare konusunda ve bu iki model arasında kaldım. Viper konusunda hafifliği ve yapısı aklımı çeliyor. G304 konusunda hem Wireless olması hem de sensörün çok iyi olması aklımı karıştırdı. Claw grip kullandığım için fareyi kavramam gerekiyor hafiften, boyuna 19 cm gibi ölçtüm elimi. Bu da Viper Mini için ortalama üstü gibi. Ne önerirsiniz?

G305 kullanıyorum elim çok büyük değil tam oturuyor elime kablosuz ancak gecikme vs olmuyor içinden çıkan pili 6 aydır değiştirmedim daha da bitmedi güzel mouse.

Fiyat olarak çok farkları yok mu?

Şu ikisinden birini öneririm. Eğer sıfır bakıyorsan. ya da g305'i 300 TL'ye falan bulmadıysan.

Fiyat olarak çok farkları yok mu?

Şu ikisinden birini öneririm. Eğer sıfır bakıyorsan. ya da g305'i 300 TL'ye falan bulmadıysan.
Hocam işte bu kadar çıksam mı bilemedim onun sıkıntısı var içimde. Pulsefire Haste çok hoşuma gitti grip için verilen bantlar falan güzel duruyor. Ama delikli tasarımda ellerimde kaşıntı yaparsa veya iz bırakırsa diye emin olamadım. Deathadder V2 zaten değerlendirdiğim bir model.

Geri
Yukarı