Viritual Box'a PS5 kurulabilir mi?

Denenebilir bence ama bilmiyorum güzel bir sisteminiz varsa Dual Boot ile kurulamazmı.
Zaten virutual boxla olmayacanı tahmin ediyordum normal Boot'la olmazmı.

Çok güzel bir sistemle PS3 TLOU 30 -50FPS falan alıyor. Unut sen o işi. Oyunları da yükleyemezsin, kuramazsın da. Dosya .iso olarak mı?

Hayır olmaz. Beli ileride Emulator ile olabilir ama ileride dediğim de en az 10 yıl.

Daha fazla bence. PS3 2006'da çıktı. Hala emülatörleri düzgün çalışmıyor. PS4 desek zaten ondan da hayır yok şu anlık. PS5'in bu ikisinden kat ve kat daha gelişmiş bir sistem olduğunu düşünürsek epey uzun bir süre.

Daha fazla bence. PS3 2006'da çıktı. Hala emülatörleri düzgün çalışmıyor. PS4 desek zaten ondan da hayır yok şu anlık. PS5'in bu ikisinden kat ve kat daha gelişmiş bir sistem olduğunu düşünürsek epey uzun bir süre.
Aslında birkaç önemli oyunu çalıştırmaya başladılar. En fazla birkaç yıl sonra PS3 emülatörleri biter bence.

God of War'u RTX ile oynamışlardı. Yıl farkını ve grafikleri karşılaştırmak için. Tabi FPS 30 üzerine çıkmıyordu. 25-30 arası dalgalanıyordu.

Peki orijin PC bunu nasıl yapnış 1 bilgisayarda PC Xbox One X PS4 Pro Nintendo swich ve bunların hepsinde cusom sıvı soğutma var.
Bir de God of War 2018 PC için uyarlamışını yputube ta gördüm yalanmı doğru mu? Ayrıca PS4 emulatorde gördüm.

Geri
Yukarı