Çözüldü VirtualBox GPU'yu tanımıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

364809

Kilopat
Makaleler
1
Sanal makinemda ekran kartımı tanıtamıyorum. Vbox'un kendi GPU'su çıkıyor kurduğum işletim sistemleri bu yüzden kasıyor.
Kendi ekran kartımı tanıtabilir miyim ya da tanıtabileceğim başka bir sanal makine programı var mı?

Çözüm
Sanal makinemda ekran kartımı tanıtamıyorum. Vbox'un kendi GPU'su çıkıyor kurduğum işletim sistemleri bu yüzden kasıyor.
Kendi ekran kartımı tanıtabilir miyim ya da tanıtabileceğim başka bir sanal makine programı var mı?
Hayır sanal makinelerde sadece sanal ekran kartları tanımlanır. Ayarlarınızdan CPU ve RAM ayarlarınızı kontrol edin yetersiz verdiğiniz içinde kasıyor olabilir birde VMware'de deneyebilirsiniz.
Hayır sanal makinelerde sadece sanal ekran kartları tanımlanır. Ayarlarınızdan CPU ve RAM ayarlarınızı kontrol edin yetersiz verdiğiniz içinde kasıyor olabilir birde VMware'de deneyebilirsiniz.

Çözüm
Hayır sanal makinelerde sadece sanal ekran kartları tanımlanır. Ayarlarınızdan CPU ve RAM ayarlarınızı kontrol edin yetersiz verdiğiniz içinde kasıyor olabilir bir de VMware'de deneyebilirsiniz.

VMware deneyeyim o zaman. Windows'ta sıkıntı olmuyor ama Linux tabanlı işletim sistemi kurduğumda akıcılık gözle görülür şekilde gidiyor.
2 GB RAM ve 2 çekirdek veriyorum.
FX 4100, 4 GB RAM ve GT 740 GPU var.

Hepsinde değil. Linux altındaki QEMU gibi VM'ler ile mümkün olabiliyor yanlışım yoksa.

Hepsinde değil. Linux altındaki QEMU gibi VM'ler ile mümkün olabiliyor yanlışım yoksa.
Sanırım mümkün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğrudur hocam ben standart ayarlardan tanıtılmıyor anlamında söylemiştim.
Sanırım mümkün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya göre de uğraş istiyor biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı