VirtualBox kaldırılmasına rağmen yüklü görünüyor

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Windows 11'i yüklerken VirtualBox'u kaldırmalısın uyarısını aldıktan sonra Denetim Masası'na girdim orada VirtualBox'u bulamadım. Dosya konumuna giderek Oracle klasörünü silip geri dönüşüm kutusundan da kaldırdım ama yenile dememe rağmen hala yüklü olarak gözüküyor. Yüklemeyi tekrar başlatmak da istemiyorum. Ne yapmalıyım?

1633450930039.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller yükleyip orada gözüküyorsa silin. Gözükmüyor ise o uygulamayı bir daha kurmaya çalışıp yine deneyin.

Benden daha bilgili kişilerin yardımcı olması daha sağlıklı olur.

%temp% | %appdata% ve C / D diskinizi dikkatlice bakıp VirtualBox dosyalarını sil, yenileye tıkla olmuyorsa programı kapat, bilgisayarı yeniden başlat.

Yenilediğiniz halde gitmiyorsa Regedit'te dosyaları kalmış olabilir. Bir kontrol edin isterseniz. Ayrıca %temp%, %appdata% ve içerisindeki klasörleri de gezin. En son da Disk temizleme ile diski temizleyip tekrar deneyin.

%Temp% | %appdata% ve C / D diskinizi dikkatlice bakıp VirtualBox dosyalarını sil, yenileye tıkla olmuyorsa programı kapat, bilgisayarı yeniden başlat.

Revo Uninstaller'dan da birkaç dosyası kalmış onları temizledikten sonra tekrar yeniledim olmadı bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar denediğimde bu sorun ile karşılaşıyorum.

1633452058802.png

Revo Uninstaller'dan da birkaç dosyası kalmış onları temizledikten sonra tekrar yeniledim olmadı bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar denediğimde bu sorun ile karşılaşıyorum.

1633452058802.png

Durum güncellemesi: Birkaç kez yeniden denemenin sonucunda şu anlık hiçbir problem yokmuş gibi devam ediyor.

Eki Görüntüle 1181395

Durum güncellemesi: Birkaç kez yeniden denemenin sonucunda şu anlık hiçbir problem yokmuş gibi devam ediyor.
Evett hala bilgisayarımda virtual box yüklü gözüküyor...

Nasıl oluyor hocam? VirtualBox uygulamasını bir daha kurup yine Revo Uninstaller ile silmeyi denediniz mi?

Deneyeyim, onu da deneyeyim belki çözülür.
Deneyeyim, onu da deneyeyim belki çözülür.
yine bir işe yaramadı
Yenilediğiniz halde gitmiyorsa Regedit'te dosyaları kalmış olabilir. Bir kontrol edin isterseniz. Ayrıca %temp%, %appdata% ve içerisindeki klasörleri de gezin. En son da Disk temizleme ile diski temizleyip tekrar deneyin.
Ufak bi regedit kontrolünden sonra bulum ki bir dosya varmış
1633892626685.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı