Virualbox Windows 11'de çalışmıyor

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2021-11-23 201351.png

Programı çalıştırdığımda üstteki gibi bir hata alıyorum. Bu programı Windows 11'de nasıl kullanabilirim?

Programa sağ tık yapın ve özelliklere tıklayın. Uyumluluk sekmesinde uyumluluk modunu Windows 8 olarak seçip açmayı deneyin. Eğer olmazsa muhtemelen VirtualBox destek getirmemiştir.

Eğer indirmediyseniz son sürüm VirtualBox indirip de deneyebilirsiniz.

Burada böyle bir makale mevcut soruna dair.

Bu makaleye göre Windows'un Hyper-V özelliğini kapatmanız gerekiyor.

Burada da böyle bir indirme videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VMware'in daha iyi olduğunu fark ettim. Tavsiye ederim.

Programa sağ tık yapın ve özelliklere tıklayın. Uyumluluk sekmesinde uyumluluk modunu Windows 8 olarak seçip açmayı deneyin. Eğer olmazsa muhtemelen VirtualBox destek getirmemiştir.

Eğer indirmediyseniz son sürüm VirtualBox indirip de deneyebilirsiniz.

Burada böyle bir makale mevcut soruna dair.

Bu makaleye göre Windows'un Hyper-V özelliğini kapatmanız gerekiyor.

Burada da böyle bir indirme videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hyper-V 'yi kapatmak istemiyorum, videodaki arkadaş gibi kurmaya çalışınca böyle bir hata veriyor. Uyumluluğu Windows 8 yaptım, yönetici olarak da çalıştırdım ama olmuyor. Olmazsa Terminator_3420 'nin önerdiği programı kullanacağım.

Hyper-V 'yi kapatmak istemiyorum, videodaki arkadaş gibi kurmaya çalışınca böyle bir hata veriyor. Uyumluluğu Windows 8 yaptım, yönetici olarak da çalıştırdım ama olmuyor. Olmazsa Terminator_3420 'nin önerdiği programı kullanacağım.
VMWare her açıdan daha iyidir, ben de tavsiye ederim.

Hyper-v'yi kapatmak istemiyorum, videodaki arkadaş gibi kurmaya çalışınca böyle bir hata veriyor. Uyumluluğu Windows 8 yaptım, yönetici olarak da çalıştırdım ama olmuyor. Olmazsa terminator_3420'nin önerdiği programı kullanacağım.

Benim program biraz daha profesyonel.

Anladım, çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Şimdi amacımı belirten başka bir konu açacağım, bu konu burada kapanabilir. Tabi çözümü birisi eğer önerirse devam edebilir.

Geri
Yukarı