Çözüldü Virüs bulaşan insanların katile döndüğü film

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Çapulcu

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler, çok eskiden bir film izlemiştim. Film şaşırmayacağınız üzere bir kasabanın sherrif'inin üzerinden geçiyor. Filmde bir salgın oluyordu ve salgın sadece kasabada etkiliydi. Virüs bulaştığı insanları katile dönüştürüyordu yani insan öldürmeye meyilli oluyorlardı. Virüsün yayılma yoluysa kasabanın suyuydu. Tipik bir film sevdiği kadın için bazı riskler alıyordu, bu risk uğruna bazı arkadaşlarını kaybediyordu ve en sonunda kız arkadaşıyla birlikte kurtuluyordu. Kasaba ise askerler tarafından toplanıp sözde tahliye edilicekti ama ana karamterimiz bu tahliye aracına binmeyip sevdiği kadını kurtarmayı seçiyor ve zaten filmin sonlarına doğru o araçlara binen insanların yakıldığını görüyordu.

Bu filmin ismini bilen var mı?

Teşekkürler.

Çözüm
keşke spoiler da vermeden anlatsaydın sonunda kurtuluyolarmış izlerim dedim en başta ama gerek kalmadı 🤣
Yine de izleyebilirsin zaten bu tür filmlerde ne olacağını en baştan kestirebiliyorsun. O gerilim sahneleri için izlemeye değer.

Teşekkürler ama değil.

Güzel filme benziyor. Bilen biri varsa izleriz :)
keşke spoiler da vermeden anlatsaydın sonunda kurtuluyolarmış izlerim dedim en başta ama gerek kalmadı 🤣
Filmin adı "The Crazies" eskiden izledim tam hatırlamıyorum ama aklımda kaldığı kadarıyla film efsane izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Yine de izleyebilirsin zaten bu tür filmlerde ne olacağını en baştan kestirebiliyorsun. O gerilim sahneleri için izlemeye değer.

Teşekkürler ama değil.

Güzel filme benziyor. Bilen biri varsa izleriz :)
Filmin adı "The Crazies" eskiden izledim tam hatırlamıyorum ama aklımda kaldığı kadarıyla film efsane izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı