Virüs bulaştığı an çalışır mı?

berke007

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bundan yaklaşık 6-7 ay önce fullprogramlarindir'den Photoshop indirmiştim. Daha sonradan uygulamanın orijinalini aldığımdan cracki sildim. Malwarebytes ile bilgisayarı tarama yaptım bir şey çıkmadı. Ben de normal bir şekilde bilgisayarımı kullanmaya devam ettim. Gözle görünür bir performans düşüklüğü yoktu ama bende paranoyaklık oluşmaya başladı. Ya virüs varsa, bu normalden yavaş mı işliyor diye düşünmeye başladım. Eğer virüs olmuş olsaydı (Keylogger, trojan vs.) Şu ana kadar etkisini göstermiş olur muydu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bundan yaklaşık 6-7 ay önce fullprogramlarindir'den Photoshop indirmiştim. Daha sonradan uygulamanın orijinalini aldığımdan cracki sildim. Malwarebytes ile bilgisayarı tarama yaptım bir şey çıkmadı. Ben de normal bir şekilde bilgisayarımı kullanmaya devam ettim. Gözle görünür bir performans düşüklüğü yoktu ama bende paranoyaklık oluşmaya başladı. Ya virüs varsa, bu normalden yavaş mı işliyor diye düşünmeye başladım. Eğer virüs olmuş olsaydı (Keylogger, trojan vs.) Şu ana kadar etkisini göstermiş olur muydu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı manyaklık bende de var :D PC yavaş mı acaba tam performansını veremiyor mu diye düşünüyorum ama korkma, PC her zaman seninle. Bir işletim sistemi sadece bu, tekrar yüklersin olur biter ondan benim kafam rahat.

Arka planda çalışıp kendini belli etmeden kullanıcı verilerini toplayan virüsler var. Bu tarz bir şey bulaştıysa fark edilmeyebilir ama Malwarebytes ile tarattım demişsiniz, o yüzden sorun olacağını sanmıyorum. Yine de içiniz rahat edecekse verilerinizi yedekleyip format atabilirsiniz.

Kaspersky ve ESET ile taratın çıkmazsa sorun yoktur.
Bu hafta içinde zatan kaspersky'ın tam sürümünü alacağım. Ordan taratırım.
Aynı manyaklık bende de var :D PC yavaş mı acaba tam performansını veremiyor mu diye düşünüyorum ama korkma, PC her zaman seninle. Bir işletim sistemi sadece bu, tekrar yüklersin olur biter ondan benim kafam rahat.
Yüklerim yüklemesine de benim en büyük korkum şifrelerimin çalınması.
Görev yöneticisinin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
bandicam 2021-08-26 14-06-23-785.jpg

Bu yeterli mi?

Son düzenleme:
Bu hafta içinde zatan kaspersky'ın tam sürümünü alacağım. Ordan taratırım.

Yüklerim yüklemesine de benim en büyük korkum şifrelerimin çalınması.

Eki Görüntüle 1149085
Bu yeterli mi?
Her şeyi kapatın bütün sayfaları sonra masaüstüne gelin görev yöneticisindende performansa gelin bakalım hiç bir uygulama açık değilken gpu ne kadar kullanılıyor ordan anlarsın bişey çalışıp çalışmadğını

Yeni konular

Geri
Yukarı