Virüs nasıl temizlenir?

Daha demin açmaya çalıştık görev yöneticisi devre dışı bırakıldı yazıyor.
Eğer bilgisayarda herhangi bir tarayıcı üzerinden herhangi bir software indiremiyorsanız telefona malwarebytes setup indirip güvenli modda bilgisayara atın. Sonra taramaya başlatın.

Merhabalar bugün arkadaşımla konuşurken birdenbire arkadaşım aramadan çıktı. Ben de neler oluyor diye messenger üzerinden yazdığımda virüs olduğunu söyledi. Bilgisayarına ne bir şey iniyor, veya çalışıyor kafayı yiyeceğiz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.🌟🌟

Kaspersky antivirüs programını kullanabilirsin.

Bilgisayarı en iyi temizleme yöntemi format atmaktır. Benim de az önce bilgisayarımda 10 virüs çıktı. Yarın götürüp format attıracağım.

Format şart o zaman.

Telefonu riske atmak olmaz mı bu?
Windows işletim sistemi için yazılmış bir virüs telefonunuzu riske atmayacaktır diye düşünüyorum. Bilgisayarı güvenli moda alıp işlemi uygulayın sorununuzu çözmüş olacaksınız. (Umarım yanılmıyorumdur tabii.)

RKill sonucunuzu ekleyiniz. @24099 daha detaylı yardımcı olur.

Windows işletim sistemi için yazılmış bir virüs telefonunuzu riske atmayacaktır diye düşünüyorum. Bilgisayarı güvenli moda alıp işlemi uygulayın sorununuzu çözmüş olacaksınız. (Umarım yanılmıyorumdur tabii.)
Arkadaşımın malesef telefonu yok. :(

Ekranda rusça not defterleri açılıyo.
Şuan evdeyim ve abisi ona format atacağını söylemiş. O zaman konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı