Virüs olup olmadığını nasıl anlaşılır?

Virüs taraması yaparak, denetim masasından sizin izniniz olmadan uygulama yüklenip yüklenmediğini teyit ederek, sistem boştayken görev yöneticisinden sisteminizdeki Ram, GPU ve CPU gibi bileşenlerin yüzdelik kullanımlarına bakarak, dosyalarınızda bilinmedik belgeler olup olmadığını elle kontrol ederek virüslü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer şüpheleniyorsanız en temiz ve garantili yöntemi, sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

Premium'la ücretsizin farkı ne? Ücretsiz de virüs taraması var mı? Bir de hocam ücretsizin linkini atabilir misiniz?

@KondomCelil

@hellomister
Adaptive Security, gizlilik koruması, otomatik optimizasyon gibi (+) özellikler sunuluyor. yıllık 575 lira gibi bir fiyatı var. Bence gerek yok, free hali oldukça yeterli.

Ücretsiz linki yok direk Kaspersky indirince Free sürüme sahip oluyorsunuz, eğer Premium isterseniz Free uygulama üzerinden alıyorsunuz.

Premium'la ücretsizin farkı ne? Ücretsiz de virüs taraması var mı? Bir de hocam ücretsizin linkini atabilir misiniz?

@KondomCelil

@hellomister
Bu linkten ulaşabilirsiniz.

Adaptive Security, gizlilik koruması, otomatik optimizasyon gibi (+) özellikler sunuluyor. Yıllık 575 lira gibi bir fiyatı var. Bence gerek yok, Free hali oldukça yeterli.

Ücretsiz linki yok direk Kaspersky indirince Free sürüme sahip oluyorsunuz, eğer Premium isterseniz Free uygulama üzerinden alıyorsunuz.

Bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hocam Hepsiburada'da falan 1 yıllık için daha ucuz anahtarlar görmüştüm sanırım ve 1 aylık deneme sürümünü kullanıp iptal edebiliyor muyum? Bir de taramanın 5 saat sürmesi normal mi?

Bu tool ile güvenli modda PC'yi tarat.

Şu an taratıyorum hocam.

resim_2023-02-08_160901599.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı