Virüs sebebiyle PC format nasıl atılır?

Lewis_88

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün sabah oyun oynarken bilgisayarimda aniden mouse kendi kendine hareket etmeye başladı. Kendi kendine Alt Tab atıp Chrome'ye adımı falan yazıldı. Başka birisi bilgisayarıma girdi, hemen bilgisayarı kapattım. Şimdi tekrar denemeye çalıştığımda mouse gene hareket ediyor. Formatlamak istiyorum, bilgisayarim Windows 7 Home Premium. Önceden denediğimde programlı yapmıştım sonra internete falan bağlanamadım. Sürücüler yoktu, bilgisayarcıya gidip hallettik. Kendim nasıl formatlayabilirim?

Formata gerek yok, bunu uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki adımları izleyerek yapınız.

Bilgisayara birinin eriştiğine emin misiniz? Belki evde kardeşiniz falan size şaka yapıyordur. (Çok yakın zamanda böyle bir olay yaşandı çünkü forumda.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer şu an bilgisayari açıp kullanamıyorsanız başka bir cihazdan Windows'un kendi sitesinden programını indirip en az 8 GB bir USB'ye yazdırabilirsiniz. Ardından o USB'yi bilgisayarınıza takıp boot ederek format atabilirsiniz bununla ilgili bir sürü yardımcı olabilecek video mevcut.

Merhaba, dün sabah oyun oynarken bilgisayarimda aniden mouse kendi kendine hareket etmeye başladı. Kendi kendine Alt Tab atıp Chrome'ye adımı falan yazıldı. Başka birisi bilgisayarıma girdi, hemen bilgisayarı kapattım. Şimdi tekrar denemeye çalıştığımda mouse gene hareket ediyor. Formatlamak istiyorum, bilgisayarim Windows 7 Home Premium. Önceden denediğimde programlı yapmıştım sonra internete falan bağlanamadım. Sürücüler yoktu, bilgisayarcıya gidip hallettik. Kendim nasıl formatlayabilirim?
İlk açılışta interneti kesin. İp adresinden giriyorlar.
Ve düz temiz format atın ve İP res atın.

Buradan aracı indir ve USB'ye yaz sonra USB kulanarak PC açılırken F8 ya da F10 bot benusunden USB seç gerisi kolay haledersin 0'dan en temiz böyle kurarsın ama elinde key olması lazım ksm Pro gibi yazılımlar güvensizdir sizi arka planda bota çevirir 30 TL key alarak orijinal Windows kulanabilrisin hadi kolay gelsin. 😊

Virüs programı ile tarattın mı? Kaspersky vb. gibi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı