Çözüldü Virüs şüphesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarım bazen garip sitelere yönlendiriliyor. Windows buna engel oluyor güvenliğe geri dön diyor o sayede iyice virüs kapmasını engellemiş oluyor. Bana var mı bir antivirüs program tavsiyeniz şu an AVG kurulu ancak resmen berbat. Ücretsiz ve kolayca silinip giden program önerinizi yorumlarda bekliyorum. İyi forumlar teşekkürler. Windows 7 Ultimate 32 Bit.

Bilgisayarım bazen garip sitelere yönlendiriliyor. Windows buna engel oluyor güvenliğe geri dön diyor o sayede iyice virüs kapmasını engellemiş oluyor. Bana var mı bir antivirüs program tavsiyeniz şu an AVG kurulu ancak resmen berbat. Ücretsiz ve kolayca silinip giden program önerinizi yorumlarda bekliyorum. İyi forumlar teşekkürler. Windows 7 Ultimate 32 Bit.

Symantec EndPoint Protection, eski efsanelerden. Her işlemini kontrol eder. Biraz ram yer ama. Üstün güvenlik sağlar.

Bende de geçenlerde bir virüs vardı ben bayadır uğraşıyordum silmek için ama bu siteden bir arkadaş bana Kaspersky ile tarat dedi indirdim Kaspersky'ı tarattım benim aylardır günlerdir uğraştığım virüsü 7 8 dakikada sildi attı. Sana da öneriyorum.Virüs Trojen bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı