Virüs taraması için uygulama önerisi

Ücretsiz antivirüsler ne yazıkki seni çok tatmin etmez. Hatta şöyle söyleyeyim ücretsiz kaltesiz bir antivirüs indirmektense hiç indirmemek daha iyi. Ayrıca antivirüs indirirsen ve virüs bulursa temizlikten sonra uygulamayı silme

Hocam şuanlık piyasadaki en güçlü antivirüsler Kaspersky ve Malwarebytes. Kaspersky paralı bir antivirüs ama bedava sürümü de var, isterseniz onu kullanabilirsiniz: Kaspersky Free Antivirüs - Tüm Cihazlar İçin Ücretsiz Bulut Güvenliği | Kaspersky
Ya da isterseniz ücretsiz olan Malwarebytes'ı kullanabilirsiniz: Download Malware Removal | Free Antivirus Scan & Virus Protection Tool
Ben kendi adıma uzun zamandır Kaspersky'nin ücretsiz sürümünü kullanıyorum. Gayet memnunum, güzel bir antivirüs, ama Malwarebytes da kullanılabilir, seçim size kalmış.

Bilgisayar için virüs taraması yapabileceğim ücretsiz uygulama.

Sizin için bunları önereceğim.
Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin
Son zamanlarda Sosyal'de sıklıkla gördüğüm bir sorundan ötürü, böyle bir rehber hazırlama gereği duydum. Sistemine zararlı sızan, sızdığından şüphelenen veya sadece periyodik tarama yapmak isteyen arkadaşlar, büyük av yazılımlarını kullanmaktansa sadece tarama görevi gören araçları kullanmak isteyebiliyor. Bu alanda piyasada çok çeşitli araç var. Kaspersky'dan tutun, Avira'ya, Trendmicro'ya kadar. Hepsi de sektörün devleri ve oldukça başarılılar. Fakat Hitman. Pro, yalnızca bir konuya odaklanıyor: Tarama. Bu da onu tarama motoru konusunda birçok markanın önüne atıyor.

ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin
Üçlemenin son rehberinde sizlere ESET Online scanner ile zararlı yazılımları kaldırmayı adım adım göstereceğim. Önceki rehberlerimde Hitman. Pro ve F-secure scanner yazılımlarını kullandık. Özellikle pek çok güvenlik konusunda Hitman. Pro'yu önermekteyim. İlgili rehberler için tıklayın: Hitman.Pro - F-Secure. Bu rehberde tanıtacağım ESET scanner ise Hitman. Pro'ya göre daha kapsamlı bir yazılım.

Geri
Yukarı