Virüs taramasındaki çıkan virüsler

Antivirüs kısaltmasıdır. Aramanıza gerek olduğunu sanmıyorum büyük ihtimal virüsü temizlemiştir. Siz de tarama yapabilirsiniz ne olur ne olmaz diyorsanız.

Hocam çoktan yaptım 3 tane antivirüs programı ile ama hiçbir şey çıkmadı.
Antivirüs kısaltmasıdır. Aramanıza gerek olduğunu sanmıyorum büyük ihtimal virüsü temizlemiştir. Siz de tarama yapabilirsiniz ne olur ne olmaz diyorsanız
Hocam benim anlamadığım şey şu adamın telefonuna bulaşan virüs beni nasıl buluyor.
20211125_181302.jpg

Ortak olunan whatsapp gruplarından vb alınmış olabilir. O konu hakkında ben de nasıl olduğunu bilmiyorum eğer ortak bir grupta vb değilseniz

Hayır gerek yok bir yerden numaranızı öğrenmiş de olabilir tavsiye etmiyorum şahsen dediğim gibi tanımıyorsanız engelleyin bana göre.

Başka bir numara üzerinden arayacaktım ama haklısınız hiç gerek yok.
Hayır gerek yok bir yerden numaranızı öğrenmiş de olabilir tavsiye etmiyorum şahsen dediğim gibi tanımıyorsanız engelleyin bana göre.

Hocam bu arada key loger falan atmış olamaz değil mi?

Son düzenleme:
Abazaları avlamak için phising saldırısı yapmışlar işte, mesajı atan da bu yalana inananlardan sanırım. Dikkatli olmakta fayda var.
Sitede çıkan resime tıklayıp devam falan etmediysen bir şey olmaz. Tabii çerezleri ve geçmişi temizlemekte fayda var.

Abazaları avlamak için phising saldırısı yapmışlar işte, mesajı atan da bu yalana inananlardan sanırım. Dikkatli olmakta fayda var.
Sitede çıkan resime tıklayıp devam falan etmediysen bir şey olmaz. Tabii çerezleri ve geçmişi temizlemekte fayda var.

Yok 5 saniye bekletti başta sonra o reklamlar çıktı kapattım direkt. Çerezleri nasıl temizlicem?

Yeni konular

Geri
Yukarı