Virüs ve tehdit koruması açılmıyor

"BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öge kullanılamıyor. Daha fazla bilgi için BT yardım masasına başvurun"
Yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım :(

Aynı sorun bizzat bende var. Çok araştırdım, çok fazla şey denedim ama olmuyor galiba tek çözüm format.

Sadece Windows'u güncelleyin. Daha yeni güncelleme bitti verilerim gitmedi benim.
Güncelledim

Fakat hala aynı sorunu yaşıyorum. "Virüs ve Tehdit Koruması" bilgisayarımda yok ve başlat kısmından arattığımda yine hala şu uyarıyı alıyorum:

"BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öğe kullanılamıyor. Daha fazla bilgi için BT yardım masasına başvurun"
Aynı sorun bizzat bende var. Çok araştırdım, çok fazla şey denedim ama olmuyor galiba tek çözüm format.
Yaa:(

Güncelledim.

Fakat hala aynı sorunu yaşıyorum. "virüs ve tehdit koruması" bilgisayarımda yok ve başlat kısmından arattığımda yine hala şu uyarıyı alıyorum:

"BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öge kullanılamıyor. Daha fazla bilgi için BT yardım masasına başvurun"

Yahu:(

Bulursanız yazın hocam buraya.

Bu videoda yapılanları deneme şansınız var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda yapılanları deneme şansınız var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim fakat çözüm olmadı
Bir kaç konuya baktım ve konuların hepsinde 3. parti anti-virüs yazılımları nedeniyle olduğunu gördüm, özellikle de Avast'tı. Ben biraz daha araştırma yapıp size döneceğim.
Biz çözüm bulamadık. Umudumuz sizde 🙂🙏

Son düzenleme:

Geri
Yukarı