Virüs yenilirse ne yapılması gerekir?

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Arkadaşlar, gece gece virüs yedim. Trojan olduğu kesin biri uzaktan kontrol ediyor, ekranım gitti, siyahlaştı. Kaspersky buldu tam temizlerken oldu bu, ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG20211208015401.jpg
    IMG20211208015401.jpg
    241,9 KB · Görüntüleme: 292
  • IMG20211208015452.jpg
    IMG20211208015452.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 289
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, gece gece virüs yedim. Trojan olduğu kesin biri uzaktan kontrol ediyor, ekranım gitti, siyahlaştı. Kaspersky buldu tam temizlerken oldu bu, ne yapmalıyım?

5 yıldır torrenten bütün oyunları oynadım, devam etmekteyim ve 1 kere bile virüse rastlamadım. Nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız acaba?

5 yıldır torrenten bütün oyunları oynadım, devam etmekteyim ve 1 kere bile virüse rastlamadım. Nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız acaba?

Oyunlardan olmadı, malum şeyi indirirken oldu.

Ben de sana katılıyorum. Ne malum şeyi indirirken ne oyun indirirken, film bile indirirken virüs bulaştırmadım hatta antivirüs programı kapalı kullanıyorum.

Normal Microsoft'un antivirüs sisteminin çevrimdışı aramasını kullan. Hem uzaktan bağlanılamaz hem de virüs tespit edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı