Virüslü bir dosya indirdikten sonra ne yapılmalı?

pinar12345

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Bir sorum olacaktı, yardım edebilir misiniz? Dizüstü bilgisayarıma virüslü bir dosya indirdim sanrım, ne yapmam gerekiyor? İndirip çalıştırdım, dalgınlığıma geldi.

Virüs taraması yapın.

Virüs taraması yapın dosyayı silmediyseniz görev yöneticisinden kapatın ve başlangıçtan devre dışı bırakınsakın reset atmayın ekran kartı yanabilir PC çökebilir önerim Windows Defender'den tartmayın sonuç alamazsınız Windows 10 ise sıfırlama seçeneğini seçmeyin benim ekran kartım yanmıştı flah ile atabilirsiniz ama tehlikeli format attıktan sonra flashı biçimlerndirin bu kadar.

Virüs taraması yapın dosyayı silmediyseniz görev yöneticisinden kapatın ve başlangıçtan devre dışı bırakınsakın reset atmayın ekran kartı yanabilir PC çökebilir önerim Windows Defender'den tartmayın sonuç alamazsınız Windows 10 ise sıfırlama seçeneğini seçmeyin benim ekran kartım yanmıştı flah ile atabilirsiniz ama tehlikeli format attıktan sonra flashı biçimlerndirin bu kadar.
dosyayı silmiştim görev yöneticisinde olmaması gerekiyor şu an değil mi, defender den taratmıştım işe yaramadı kaspersky indirdim onunla taradım ama sorun bulunamadı dedi başka ne yapmam gerekir

Geri
Yukarı