Virüslü linke tıklamak sorun olur mu?

faruk212

Centipat
Daha fazla  
Hocam birazcık fazla mı paranoyak oldunuz :D
Görev yöneticisine bir göz atın bakalım değişik bir şey var mı?

Tarayıcınız güncelse bir sıkıntı olmaz ayrıca aktif bir AV kalkanınız da bulunuyor. Sıkıntı etmeyin

KS
KS
ronaldonun kranponu
Hocam birazcık fazla mı paranoyak oldunuz :D
Görev yöneticisine bir göz atın bakalım değişik bir şey var mı?

Yok hocam. İnternette bu sorunu yaşayanlar var.

Tarayıcınız güncelse bir sıkıntı olmaz ayrıca aktif bir av kalkanınız da bulunuyor. Sıkıntı etmeyin.

Tarayıcıyı 1 hafta önce cumartesi güncellemiş olmam gerekiyor. Baktığım zaman net userde bağlanan tek benim.

Son düzenleme:
KS
KS
ronaldonun kranponu
AdwCleaner ile taratın.

Malwarebytes ile arasındaki fark nedir?
Hocalarım bir şey fark ettim. Bilgisayar tuştan denesemde kapanmadı. Nasıl bir virüs bulaştı anlamadım. Hiç yoktan iyidir bilgisayarı formatlıyorum.
Son durum nedir?

Hocam bilgisayar kapanmıyordu ayarlardan her şeyi kaldır seçeneğini seçerek bilgisayarı formatlıyorum şu anda. Virüs bulaştıysa silinecek mi?

Son düzenleme:

Umut Nas

Gigapat
Makaleler
40
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hocalarım bir şey fark ettim. Bilgisayar tuştan denesemde kapanmadı. Nasıl bir virüs bulaştı anlamadım. Hiç yoktan iyidir bilgisayarı formatlıyorum.

Hocam bilgisayar kapanmıyordu ayarlardan her şeyi kaldır seçeneğini seçerek bilgisayarı formatlıyorum şu anda. Virüs bulaştıysa silinecek mi?

Temiz kurulum yapsaydınız keşke format atacaksanız.

cquaxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga. (9'ların 10'u)

Yaptığınız işlem format değildir.
Sıfırlamaktır.

Yukarı