Virüslü siteye girince virüs bulaşır mı?

babylade

Picopat
Daha fazla  
Az önce bir şarkıyı Spotify üzerinden bulamayınca internete "şarkının ismi MP3" arattım ve bir siteye girip dinleye bastım, indirmeye basmadım.
Sonra bir baktım uygunsuz fotoğraflar ve "... Bir mesaj attı" bildirimiyle sitede beliriyor, genel virüs durumları :D Hemen çıktım siteden, baktım Google Play dışı uygulama indirme iznim kapalı zaten. Bir şey olmuş mudur acaba? Millete virüs linkli mesajlar atmasın telefon bir anda.

Hocam bazı sitelerde sahte bildirim olarak gözüküyor. Bende yaşadım aynısını hiç bir şey olmadı. Tabi bu olmayacağı anlamına gelmez. Bildirimlere tıklamadıktan sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Olabilir. Bunun için telefonunuza ESET Mobile Security kurabilirsiniz. Gerekli inceleme aşağıda mevcut. Beğenirseniz ücretsiz bir biçimde kullanabilirsiniz.

Hocam bazı sitelerde sahte bildirim olarak gözüküyor. Bende yaşadım aynısını hiç bir şey olmadı. Tabi bu olmayacağı anlamına gelmez. Bildirimlere tıklamadıktan sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Hiçbir şeye tıklamadım. Sadece dinleye bastım. Ne olabilir peki? Ne yapmam lazım şu an? Millete rezil olurum link mesajları filan giderse :(

Geri
Yukarı