VirusTotal Community Yorumları Gözükmüyor

392450

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayara format attıktan sonra bilgisayarıma girecek her şeyi VirusTotal'e taratıyorum. Bugün EBA Canlı Ders uygulamasını indirdim neyse bir taratayım dedim. Önce ki kurulumda da taratmıştım, herkes öyle eğlenceli komik şeyler yazmıştı. Şimdi tarattığımda ise öyle şeyler yok ve AVG setup.exe'si Opera setup.exe'si hiçbirinde yorumlar gözükmüyor. Siteye de giriş yaptım ama böyle yorumlar gözükmeyince sanki yanlış bir linke tıklamışım da orijinal olmayan programı kurmuşum hissi alıyorum.

Neyse kısaca VirusTotal de yorumlar niye gözükmüyor?

Bu EBA Canlı Ders uygulaması: VirusTotal

Discord.exe dosyasında'da yorumlar gözükmüyor sanırım. Benim ile alakalı. Nasıl düzelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara format attıktan sonra bilgisayarıma girecek her şeyi VirusTotal'e taratıyorum. Bugün EBA canlı ders uygulamasını indirdim neyse bir taratayım dedim. Önce ki kurulumda da taratmıştım, herkes öyle eğlenceli komik şeyler yazmıştı. Şimdi tarattığımda ise öyle şeyler yok ve AVG setup.exe'si Opera setup.exe'si hiçbirinde yorumlar gözükmüyor. Siteye de giriş yaptım ama böyle yorumlar gözükmeyince sanki yanlış bir linke tıklamışım da orijinal olmayan programı kurmuşum hissi alıyorum.

Neyse kısaca VirusTotal de yorumlar niye gözükmüyor?

Bu EBA canlı ders uygulaması: VirusTotal

Discord.exe dosyasında'da yorumlar gözükmüyor sanırım. Benim ile alakalı. Nasıl düzelir?

Sanırım böyle dosyaları görmek için giriş yapmalısınız diyor. Hesap açmayı denediniz mi?

Çünkü yorum yapılmamış! "No comments" ne demek? Kendiniz yorum yapmak istiyorsanız kaydolursunuz sisteme, yaparsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı