Çözüldü Visa, son zamanlarda yapılan bir Steam mağazası işlemine itiraz etti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GiantRookie

Attopat
Daha fazla  
Visa kartımdan önce Mortal Kombat XL Steam'den satın aldım, sonra iade ettim. Sonra üstüne para ekleyip PUBG paketi aldım. Bu işlemler sorunsuzca gerçekleşti ama bir gün sonra Visa bu işleme itiraz etti ve Steam'den bir ay PUBG'den de kalıcı ban yedim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_3.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konu çözüldü. İşlem yaptığım hesap iptal edildiği için buna sebep olmuş. PUBG'de bu yüzden ban attı sanırım. Uğraşlarınız için teşekkür ederim.
Visa kartımdan önce Mortal Kombat XL Steam'den satın aldım, sonra iade ettim. Sonra üstüne para ekleyip PUBG paketi aldım. Bu işlemler sorunsuzca gerçekleşti ama bir gün sonra Visa bu işleme itiraz etti ve Steam'den bir ay PUBG'den de kalıcı ban yedim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1284906

PUBG'den ban yemen anormal. Neden yasaklandığı gözüküyor mu yasaklama geçmişinden?

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG yasaklamasının bununla alakalı olduğunu hiç sanmıyorum. Profilde oyun yasaklanması görülüyorsa hile kullanımından dolayı verilmiştir. Tabii hatalı bir yasaklama değilse.

Steam'de PUBG'nin banladığı söyleniyor ama Visa sorunundan birkaç saat sonra PUBG banı geldi.
Peki herhangi bir oyunda hile veya crack oyun kullanımınız olabilir mi?

Yakın zamanda hile veya crack kullanımım olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı