Çözüldü Visual Basic Command-Line Compiler yüksek CPU kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16 3600 MHz
Anakart
B550m-K
Yayın açıyorum yayın rezalet. Oyun oynuyorum oyun rezalet FPS veriyor. Bunun çözümü yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O zaman Kaspersky indirip bi' tam tarama yapmanızı isteyeceğim sisteminize. Eski tip bazı zararlı yazılımlar Visual Basic dilini kullanarak çalışabiliyor hala.
O zaman Kaspersky indirip bi' tam tarama yapmanızı isteyeceğim sisteminize. Eski tip bazı zararlı yazılımlar Visual Basic dilini kullanarak çalışabiliyor hala.

İndiriyorum hocam.

HEUR:Trojan.Win32.Zenpak.gen böyle bir şey çıktı temizle ve yeniden başlat dedim CPU kullanımı %6 falan.

Son düzenleme:
Rica ederim, ne demek.

Ek olarak dediğim gibi, sorun düzelirse geri dönüş sağlarsanız iyi olur. Çünkü aynı sorunu başkası yaşarsa bu konu sayesinde çözüme ulaşabilir.

Başka bir sorunuz olursa her zaman ücretsiz bir şekilde yeni konu açabilirsiniz.
İyi günler dilerim.

Kusura bakmayın biraz geç oldu sorunum düzeldi CPU kullanımı boşta 3 5 arası oda Opera falan yük altında 50 60 en fazla teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı