Visual Studio C# Scriptini Tanımıyor

Apathetic

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Unity 3D ve C# ile oyun programlamayı öğrenmeye çalışıyorum. Navmeshagent üzerinde çalışırken oluşturduğum C# scriptini vs ortamında açtığım zaman Visual Studio projemi tanımıyor. Navmeshagentları normal text gibi algılıyor. Aynı zamanda Solution Explorer'da 0 projects yazıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
NOT: Fotoğrafta da göreceğiniz üzere sol tarafta işaretlediğim kısımlar normalde yeşil renkli gözükmeliydi. Yani Unity projemi tanımadığını düşünüyorum.

Ek Açıklama 2020-09-03 211049.jpg

EDIT: Selamlar, sorunu çözdüm. Unity'de Preferences bölümünden external Tools'u seçip oradan Visual Studio'yu seçtiğimde başka bir Framework eksikliğinden kaynaklandıgını gördüm. Daha sonra çözüldü.

Son düzenleme:
Merhabalar,aynı sorunu ben de yaşıyorum.External Tools'dan VS'yi seçtiğimde bende VS bu sefer açılmadı.Nasıl bir yol izlemeliyim ? Siz VS'yi seçince direkt olarak oldu mu ? Framework eksikliğinden kastınız nedir ? Nasıl yapabilirim ?

Merhabalar,aynı sorunu ben de yaşıyorum.External Tools'dan VS'yi seçtiğimde bende VS bu sefer açılmadı.Nasıl bir yol izlemeliyim ? Siz VS'yi seçince direkt olarak oldu mu ? Framework eksikliğinden kastınız nedir ? Nasıl yapabilirim ?
Merhaba, ben o pencereden VS Community 2019 seçtigimde sorunum düzelmişti. Daha sonra açarken de .NET Framework ün farklı bi sürümü kullanılması gerektiğinde dair de bir uyarı penceresi açılıyordu. Tam olarak hatırlayamıyorum malesef :) Belki görsel eklerseniz bilg sahibi dostlarımız daha iyi yardımcı olabilir. Benim sorunum o şekilde çözülmüştü dediğim gibi. İyi forumlar.

Geri
Yukarı